Przesunięty przez: Kaszubski
12 Kwiecień 2016, 19:28
Czyszczenie filtra stozkowego w Corsie B
Autor Wiadomość
 Robson7
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Luty 2009, 21:44   Czyszczenie filtra stozkowego w Corsie B

Nie dawno zakupiłem środek do czyszczenia filtra firmy Jacky Auto Sport. Znajdują się tam: detergent i olejek do czyszczenia - cena 44zl. nie wiem czy tanio czy trochę przepłaciłem ale trzeba było kupić bo już prawie nie widać czerwonych harmonijek na filtrze :zawstydzony:. Jak tylko się ociepli przystępuje do działania... trzeba odświeżyć trochę pod maską :)
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 26 Luty 2009, 00:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 Piter503


Informacje
dolnoslaskie

Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 24 Luty 2009, 21:50   

a niech Corsina ma coś od życia ;) ja swojej zafunduje pranie tapicerki jak zrobi się ciepło :hyhy:
 
 
     
 cwirus88
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Luty 2009, 22:16   

No robson stożek przydaje się czyścić, ale też nie za często. Wystarczy raz na jakieś 15 tys KM. Chociaż co do mycia stożka, ja swój wyprałem w Ludwiku do naczyń w letniej wodzie i popsikałem olejkiem K&N :hyhy:

Dopiero jak popsikasz to stożek zaczyna "chwytać" kurz, pył który wlepia się w stożek i wtedy zaczyna dopiero porządnie filtrować :P
 
     
 Robson7
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Luty 2009, 15:17   

Tez tak słyszałem ze najlepiej go spryskać olejkiem i nawet ktoś mi to proponował jak go kupiłem :) A na nim już mam przejechane ok 10tys. wiec trochę kilometrów nabiłem na nim :cool:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Silnik i osprzęt » Czyszczenie filtra stozkowego w Corsie B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.