[Corsa D] 1.3 CDTI Van Green
Autor Wiadomość
 qjubon


Informacje
pomorskie

Imię: Jakub
Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: 1 Kwiecień 2015, 18:23   [Corsa D] 1.3 CDTI Van Green
   Moje auto: Corsa D Van


Witam,

przesiadłem się jakieś poł roku temu z Passata B5 99r kombi na Corsa D 08r VAN (praca).

Corsa na wyposażeniu ma całkiem spoko pakiet (klima, elektryka okien i lusterek jak etc.)
Dodałem jej wzmacniacz Crunch 750 oraz tube JBL 1000V wszystkim steruje radio 2din z navi bt etc.
Z zewnątrz doszły Xenony 4300K oraz niedługo założe felgi Audi 16/7,5"

Plany : w tym roku może gwint, w przyszłym lakier nowy z palety VW Vipergreen LR6T ;-) w między czasie może wymiana wzmaka na więcej kanałów i nowe głośniki w drzwi oraz kierownica skóra z obsługą radia ;)

Corsa w mało spotykanym kolorze zielonym ;)







[ Dodano: 13 Maj 2015, 08:37 ]



Pomarańczowe felgi się nie przyjeły, za małe koła. Przyszły teraz DOTZ Las Vegas 17" przód 7" tył 8" opony 205/40. Chyba dojdzie do tego maly dystans przód i tył ... może uda się w tym roku jeszcze gwint ;)

ps. forum żyje? :)
 
     
 Kaszubski



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: Kutno / Łódź
Wysłany: 14 Maj 2015, 14:58   
   Moje auto: Opel Corsa B 1.7TD


Fajne autko, dobrze że pozbyłeś tych "pomarańczy" na kołach bo przy zielonym aucie nie wyglądało to zbyt ciekawie. Nad Las Vegasami sam kiedyś myślałem, bo w dobrej cenie znalazłem- ciekawie wyglądające koło :)
Gwint faktycznie by się przydał, ewentualnie chociaż dorzucić jakieś sprężyny 30/40mm :ok:

Forum jeszcze żyje, co prawda ostatkami sił, ale jakoś zipie- pytanie tylko ja długo...

Powodzonka w dalszych modach! :)
 
 
     
 qjubon


Informacje
pomorskie

Imię: Jakub
Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: 14 Maj 2015, 22:14   
   Moje auto: Corsa D Van


Hej hej, widze ze ktos jednak zyje tutaj ;)

Z modami narazie stopujeny i odkladamy. Napewno w zime wpadnie gwint i pewnie lakier nowy. Do tego. Czasu musze kupic nowe zderzaki przod i tyl z opc line i moze lampy soczewki bo mi dowodzik za xenony zabrali :/

Postaram sie jeszcze tube sprzedac i zabudowe zrobic z tylu.

Co do samych felg, srodek bedzie w kolor auta a ranty polerka ofcors :)
 
     
 Kaszubski



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 6 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 207
Skąd: Kutno / Łódź
Wysłany: 15 Maj 2015, 10:15   
   Moje auto: Opel Corsa B 1.7TD


qjubon napisał/a:
musze kupic nowe zderzaki przod i tyl z opc line


Ooo, no i to się baaardzo chwali :brawo2:
Te ceny zestawów OPC Line do Corsy D nie są aż takie tragiczne porównując inne, nieco większe modele Opla (ostatnio nawet kierownicę widziałem chyba za 300-350zł jak mnie pamięć nie myli).
W takim razie wrzucam sobie temat do "obserwowanych" i będę zerkał na postępy prac :okk:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa D] 1.3 CDTI Van Green
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.