Przesunięty przez: Kaszubski
10 Lipiec 2016, 18:09
[Elektryka] Podłączenie/okablowanie silnika wycieraczek
Autor Wiadomość
 Adam_lca


Informacje
dolnoslaskie

Imię: Adam
Dołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: LCA
  Wysłany: 15 Wrzesień 2014, 11:35   [Elektryka] Podłączenie/okablowanie silnika wycieraczek
   Moje auto: Corsa C 1.2


Witam wszystkich serdecznie,

Mam spory problem z mechanizmem wycieraczek. Problem rozpoczął się od znanej wszystkim usterce - zapieczonym mechanizmie przednich wycieraczek. Mechanizm nasmarowałem i chodzi luźno.

Pojawił się niestety następny problem - silnik wycieraczek przestał działać. Sam silnik jest na 99% sprawny. Niestety przestał dostawać napięcie (sprawdzone miernikiem). Nie wiem w czym może być problem - sprawdziłem wszystkie bezpieczniki w skrzynce pod maską i są sprawne. Może wina jakiegoś przekaźnika - tylko gdzie on może się znajdować? Lub jest jeszcze inny bezpiecznik, o którym nie wiem? W momencie włączenie wycieraczek przy kierownicy słychać przerywacz.

Proszę o pomoc, moje pomysły już niestety się wyczerpały :(

Opel Corsa C, silnik 1.2 benzyna, rok 2004.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ elektryczny, zapłon » [Elektryka] Podłączenie/okablowanie silnika wycieraczek
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.