Corsa C 1.3 CDTi Opole
Autor Wiadomość
 pawel_o



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Imię: Paweł
Wiek: 31
Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Opole
Wysłany: 22 Czerwiec 2014, 21:06   Corsa C 1.3 CDTi Opole
   Moje auto: Corsa C 1.3 CDTi


Witam! Chciałbym przedstawić moją Corsinkę, która przywędrowała z Belgii w 2010 r., prawdopodobnie po jakimś wypadku, obecnie jestem jej piątym właścicielem a czwartym w kraju dlatego nie wiem dokładnie jak mocno była uszkodzona, w każdym bądź razie widać że ktoś się do naprawy przyłożył. Samochodzik pochodzi z 2006 r. w kolorze Misty morning, obecnie ma przejechane 165000 km, wyposażenie: ABS,2xAIR BAG,elektryczne wspomaganie,elektryczne szyby,klimatyzacja,wielofunkcyjna kierownica obszyta skórą,radio CD30 MP3,15 calowe aluminiowe felgi,okrągłe światła LED do jazdy dziennej. Corsinkę posiadam od listopada zeszłego roku (po przesiadce z Cariny 1.6 XLi 115km) i odkąd ją mam wymieniłem wszystkie amortyzatory gdyż jeden z przodu i jeden z tyłu już pociekły, łączniki stabilizatora, lewą półoś gdyż przegub wewnętrzny szlak trafił (niestety nim ją kupiłem nikt nie pofatygował się wymienić pękniętej osłony),komplet świec gdyż dwie nie grzały, a także tarcze i klocki na przedniej osi.
Pozbyłem się też ostatnio tego uciążliwego stukania na kostce i małych nierównościach (opisane w dziale problematyka - Corsa C) i wreszcie mogę powiedzieć że jestem zadowolony gdyż nic nie psuje komfortu jazdy, no może poza czarnym dymkiem po mocniejszym wciśnięciu pedału gazu. Najbliższe plany to malowanie felg, gdyż ktoś uwielbiał się ocierać o krawężniki, a także wymiana reflektorów na soczewkowe.

 
     
 Rikku



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Łukasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 95
Skąd: Opole
Wysłany: 23 Czerwiec 2014, 21:10   
   Moje auto: GTC


Ładna Corsa. Widać już troszkę zainwestowałęś - na pewno to się zwróci ;)
Czekam na dalsze mody a tym czasem zapraszam do grupy opolskiego Opla ;) :

https://www.facebook.com/groups/628404473898739/
 
 
     
 Tomasz45



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Tomek
Wiek: 54
Dołączył: 12 Maj 2014
Posty: 17
Skąd: Bytom
Wysłany: 30 Czerwiec 2014, 11:02   
   Moje auto: Opel Corsa B 1.2 16V


Bardzo ładna Corsa i ciekawy kolor lakieru widać że jest zadbana powodzenia w modyfikacjach :powodzenia:
 
 
     
 pawel_o



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Imię: Paweł
Wiek: 31
Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Opole
  Wysłany: 30 Czerwiec 2014, 19:15   
   Moje auto: Corsa C 1.3 CDTi


kolorek ładny tylko szkoda że już malowana z jednej strony, a lakiernik nie postarał się za bardzo bo widać pod tylną prawą szybą zaciek a pod prawym lusterkiem jakoś dziwnie wycieniowane jest, nie widać tego na pierwszy rzut oka ale w przyszłym roku może znajdzie się czas na polerkę :)
 
     
 Tomasz45



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Tomek
Wiek: 54
Dołączył: 12 Maj 2014
Posty: 17
Skąd: Bytom
Wysłany: 1 Lipiec 2014, 14:18   
   Moje auto: Opel Corsa B 1.2 16V


A mówią że lakiernicy to fachowcy , ale chyba nie do końca.Pozdrawiam.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Corsa C 1.3 CDTi Opole
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.