Przesunięty przez: Kaszubski
20 Marzec 2016, 11:15
Niejasności z obudową filtra powietrza w 1.7 diesel. Corsa B
Autor Wiadomość
 tominen
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 18 Styczeń 2009, 13:02   Niejasności z obudową filtra powietrza w 1.7 diesel. Corsa B

Nie wiem czego właściwie mi brakuje, żeby było wszystko tak jak należy z tym filtrem powietrza. Ale coś jest na pewno nie tak:/ Jeżeli ktoś może mi pomóc rozwiązać ten problem będę wdzięczny. Jakieś zdjęcia z kompletnego zestawu mile widziane. Ewentualne porady jak doprowadzić do zadowalającego stanu. Pozdrawiam

[ Dodano: 18 Styczeń 2009, 13:05 ]
http://rapidshare.com/fil...filtr1.JPG.html
tu jest link z fotką bo ta powyżej cos nie działa
Ostatnio zmieniony przez lukbud 25 Luty 2009, 23:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 18 Styczeń 2009, 21:44   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


tu masz 1.7 diesel:


możesz porównać

i tak tu brakuje jednej części, ale to tylko kawałek plastiku, który ma ułatwić wtłoczenie powietrza bezpośrednio od grilla.
 
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 18 Styczeń 2009, 23:41   

Silnik powinien wyglądać dokładnie jak na zdjęciu od kolegi Dudu. Wyglądają tak samo jak 1.5. Masz coś kombinowane z tym filtrem powietrza. Brakuje Ci troche więcej niż tylko puszki :/
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 19 Styczeń 2009, 16:42   

Ja mam benzynę i u mnie też wygląda tak jak u dudu. Puszka po lewej stronie i jeszcze taka plastykowa spłaszczona rurka zamontowana nad reflektorem.
 
 
     
 tominen
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 19 Styczeń 2009, 17:30   

Dzięki za info. Czyli muszę wymienić cały kolektor ssący i dokupić całą obudowę filtra:/ Nie macie jakiś namiarów na tanie, używane części??
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 19 Styczeń 2009, 19:19   

Napisz może do nich może mają kolektor ssący i puszkę filtra. A co do ceny zawsze się można dogadać ;p

http://allegro.pl/item532...tra_vectra.html
 
     
 tominen
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 21 Styczeń 2009, 18:39   

mam jeszcze jedno pytanko. tyczy sie ono zdjęcia, które wrzucił dudu. z lewej strony kolektora ssącego(na dołączonym zdjęciu 2) dołączona jest obudowa filtra powietrza. a do wyjścia z prawej strony(na zdjęciu 1) co jest podłączone??
Ostatnio zmieniony przez dudu 21 Styczeń 2009, 19:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 21 Styczeń 2009, 19:47   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


Turbina, lecz ona była seryjnie montowana tylko w silnikach 1.5
jak odróżnić silnik z turbo a bez
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Wyposażenie wnętrza » Niejasności z obudową filtra powietrza w 1.7 diesel. Corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.