Przesunięty przez: Kaszubski
1 Marzec 2016, 10:54
Montowanie zderzaka w Corsie B ;)
Autor Wiadomość
 Kamil1647
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 11 Styczeń 2009, 15:09   Montowanie zderzaka w Corsie B ;)

Wie ktoś może czy zderzaki przednie w Corsie różnią się np. zaczepami bocznymi w zależności od rocznika? Czy nie ma to znaczenia i każdy zderzak z Corsy B bd pasował do mojej z 93r. ?
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 26 Luty 2009, 00:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Styczeń 2009, 19:44   

wszystkie pasują tak samo
 
     
 wnskrk
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2 Luty 2009, 12:13   

Czyli ten nowe zderzaki stalowe tzn. po liftungu mają takie samo mocowanie jak te starsze plastikowe ??
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2 Luty 2009, 15:26   

Tak ,jak kolega OLI napisal..może jedynie tworzywo z,którego jest zrobiony jest lepsze,ale nie sądze !
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 7 Luty 2009, 16:52   

A kto mi powie jak zdjąć zderzak albo najlepiej jak byście zarzucili jakimś podarnikiem typu krok po kroku !
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 7 Luty 2009, 19:07   

krok po kroku :
1 - ściągasz te plastikowe nadkola (chyba wiesz które ;p )
2 - odkręcasz śrubkę - są po jednej na stronie
3 - podnosisz maskę i tam są takie mocowania - dobrze widoczne - odkręcasz je a masz zderzak w ręku :)
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Luty 2009, 17:33   

No i si Dzieki bardzo !

[ Dodano: 25 Luty 2009, 11:08 ]
Jeszcze mam coś , niechce podwarzać waszych odpowiedzi , ale czy jesteście pewni byłem w jednym ze sklepów gdzie chciałem kupić zderzak z rocznika 97 corsy b i mi odradzili powiedzieli że może być inne mocowanie ale sami nie są na 100% pewni ? Ja mam corse z 94 chce zderzak z 97
 
     
 Lech


Informacje
malopolskie

Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Maj 2010, 17:38   

Witam;

czy ktoś z Was demontował może tylny zderzak - corsa b '99 3 drzwi ? Jeśli ktoś ma doświadczenie w tym temacie proszę o poradę co i jak aby nie zepsuć...

Moja pani miała ostatnio spotkanie z transitem i trzeba ją trochę poprawić :)

z góry dzięki !
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 7 Maj 2010, 11:01   

Dwie śrubki pod tylnymi sierpami , trzy na górze zderzaka poniżej uszczelki i około 3 śrubki na dole z nimi może być problem , ciężko je odkręcić ( przy najmniej u mnie tak było ) Lampkę trzeba przed ściąganiem wyciągnąć i to chyba wszystko
 
     
 Lech


Informacje
malopolskie

Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: 7 Maj 2010, 13:14   

marces napisał/a:
Dwie śrubki pod tylnymi sierpami , trzy na górze zderzaka poniżej uszczelki i około 3 śrubki na dole z nimi może być problem , ciężko je odkręcić ( przy najmniej u mnie tak było ) Lampkę trzeba przed ściąganiem wyciągnąć i to chyba wszystko


dzięki wielkie, tak też zrobię!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Karoseria » Montowanie zderzaka w Corsie B ;)
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.