Przesunięty przez: Kaszubski
17 Marzec 2016, 22:48
Problem ze ssaniem w Corsie B
Autor Wiadomość
 Bogulek35
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 3 Styczeń 2009, 20:31   Problem ze ssaniem w Corsie B

Witam mam opla corse 1.4i z 1993 w automacie pali mi około 15 lit.
Ssanie się nie wyłącza nawet jak osiągnie temp 90 st.
Wymienili mi już czujnik położenia przepustnicy czujnik temp silnika , filtr paliwa i nic
Poratujcie co robić czy może wtrysk do wymiany?


++++++++++++++++++++=
pkt. 5 regulaminu:
Zakładając nowy topik(temat) Pisz go z dużej litery i dopisuj frazę „w Corsie A/B/C/D
w zależności jakiego typu Corsy dotyczy topik (np. Światła w Corsie B; Wymiana oleju w Corsie C)

(już zmienione, ale na przyszłość proszę o stosowanie się do niego)

junior admin
Ostatnio zmieniony przez dudu 4 Styczeń 2009, 13:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Styczeń 2009, 20:33   

spróbuj zresetować kompa .. odłącz akumulator na 30 min..
 
     
 skald54
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Styczeń 2009, 21:53   

Czesc ja tez mam corse b 1,4 w automacie tez mi dużo pali około 12-14 na setke panowie mechanicy mówią ze automaty tak palą , ja myślę że niewiedzą co mają zrobić , jak znajdziesz jakąś recepte żeby mniej paliła daj znać komp... zresetowałem nic nie pomogło
 
     
 robi45
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 4 Styczeń 2009, 12:56   

A macie oryginalne komputery czy ,,tanie'' chipy podwyższające moc? One oszukują komputer i ten zawsze pracuje na ssaniu żeby moc zwiększyć.
 
     
 woytekw4
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Styczeń 2009, 17:15   

Nikt mi nie wmówi że "automaty tak palą".. moja dziewczyna ma bavare 525 TDS (ta troche starsza) tak samo automat. Często nią jeżdże i Jak przycisniesz to wskazówka spalania chcę się ukręcić bo nie wie gdzie się schować, ale jezeli jezdzi się spokojnie 10-11 l i nic wiecej nie weźmie. ładny kontrast, dodam tylko ze waga 525 podchodzi pod 2 tony a corsa 900kg
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Silnik i osprzęt » Problem ze ssaniem w Corsie B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.