[Corsa B] Srebrny pomykacz Cyca :)
Autor Wiadomość
 cycu



Informacje
LPG: Tak
Wiek: 35
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 0
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 17 Luty 2012, 22:20   [Corsa B] Srebrny pomykacz Cyca :)

Opel Corsa B 3D

Rok produkcji: końcówka 1999, pierwsza rej styczeń 2000 wersja na 100 lecie opla
Silnik - 1.2 16V (65 km, 110 Nm)
Skrzynia - automat
Przebieg 54 tys (auto kupione od ciotki także przebieg pewny )

Wyposażenie:

klimatyzacja
elektryczne szyby x2
4x Air Bag
ABS
EPS
Atermiczne szyby
Wspomaganie
Abs
Centralny zamek
Lusterka i zderzaki w kolorze nadwozia (przedni byl wymieniony ale czeka go malowanie)
Tryb sportowy i zimowy skrzyni biegów
Alufelgi ori opel + stalówki na zime
welurowe fotele
3 światło stop
Radio ori kaseciak opla
ori spojler na tylnej klapie

Na całym aucie jest oryginalny lakier, tylko przedni zderzak nie jest w kolorze po zahaczeniu o krawężnik.

Do zakupu auta skusiła mnie cena + pewne pochodzenie + niezłe wyposażenie jak na corse + przebieg i automat

Plany - oczywiście ekonomiczne, bo takie było założenie wiążące się z zakupem tego przemieszczacza (wcześniej miałem vw passata 2004 r. którego sprzedałem z ciekawości ile idzie zaoszczędzić mając tańsze auto w utrzymaniu)

-Przyciemnić szybki
-wymienić radio ale tez na jakieś oryginalne z opla, narazie jest kaseciak ale za to ściąga rewelacyjnie wszystkie stacje nawet te odlegle
-pomalować przedni zderzak, tylni, oraz tylna klapę bo dookoła wycieraczki i przy zamku pojawia się ruda...na szczęście reszta zdrowiutka :D
-wymienić przytarte sierpy na błotnikach
-wsadzić zegary z obrotomierzem
-welurowe dywaniki na lato
- jak trafie na przyciski do podgrzewanych siedzeń to tez będę robić (instalacja oryginalnie jest już pociągnięta o dziwo od panela klimatyzacji ale nie wiem jak daleko...)
- wymienić żarówki w pokrętłach bo nie świeca - zrobione
- w lato rozebrać cale auto z zewnątrz: tj. wszystko co da się odkręcić, zderzaki, nadkola, sierpy na błotnikach - ocena stanu blacharki i ew konserwacja
-zamontować centralny z pilota, zestaw już kupiony ale montaż dopiero jak będzie ciepło

Wymienione:
-wymieniony akumulator na boscha (poprzedni był jeszcze od nowości, jeszcze chodził ale wymieniłem z przekory że lepiej nie ryzykować)





 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa B] Srebrny pomykacz Cyca :)
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.