Przesunięty przez: Kaszubski
12 Kwiecień 2016, 19:20
Wymiana napinacza pasów bezpieczeństwa w Corsie B
Autor Wiadomość
 crazyman
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Listopad 2008, 17:17   Wymiana napinacza pasów bezpieczeństwa w Corsie B

Witam wszystkich na forum.
Mam problem z moim autkiem, niedawno zakupiłem corsę b i jest wystrzelony napinacz pasów bezpieczeństwa po stronie kierowcy. Kupiłem na allegro napinacz lecz nie wiem jak się do tego zabrać. Czy ktoś na forum ma jakieś doświadczenie w tej sprawie i mógłby napisać jak wyjąć fotel, co odkręcić itp ?
Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 26 Luty 2009, 00:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Listopad 2008, 18:02   

Ja wymienialem ,ale w warsztacie koszt 40zł.Nieumiejetny montaż może spowodować ,że napinacz wywali ci zanim go założysz. .powodzonka ;-)
 
     
 XGalikX
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Listopad 2008, 18:06   

musisz odkręcić siedzenie i tym a później napinacz od siedzenia,przykręcony jest na torks od prawej strony siedzenia kierowcy,z drugiej strony trzyma sie tylko na takim plastikowym bolcu, a linka jest podpieta pod spodem siedzenia na plastikowe opaski.Napinacz ci nie wystrzeli jeśli nie będziesz nim rzucał,wiec nie ma czego się bać,pozdro :D
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Listopad 2008, 18:45   

Przy napinaczu (tej rurce) masz taką czerwoną wsuwkę i ją trzeba wsunąć w odpowiednie miejsca (na rurce powinien być rysunek)wtedy mechanizm jest zablokowany i nic nie powinno wypalić. Jak już ;-) zamontujesz to pamiętaj żebyś wyjął tą wsuwkę i na końcu rurki jest zaczepik żeby się nie zgubiła. Pozdro
 
     
 keradds



Informacje
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 41
Skąd: Toruń/Chełmża
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 21:51   

Hej mam pytanie. Te napinacze pasów to się jakoś podłącza do jakiegoś czujnika czy zasilania ja mam wystrzelone ale nie widzę przy nich żadnego kabelka przewodu czy czegoś takiego, a gdzieś czytałem że jest jakiś kostka pod siedzeniem do podłączenia tego, z kolei gdzie indziej pisali że to bzdura że się ich nigdzie nie podłącza. Czy ktoś wie jak to w końcu jest?
Ostatnio zmieniony przez keradds 22 Grudzień 2008, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 21:54   
   Moje auto: ASTRA G


z tego co wiem to nigdzie sie tego nie podłącza, bo w naszych oplach jest nabój gazowy, który odpala po przekroczeniu pewnego obciążenia
 
 
     
 keradds



Informacje
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 41
Skąd: Toruń/Chełmża
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 22:01   

Dzięki za szybką odpowiedz :calowac: , czyli bzdurą jet tez podawany tu i ówdzie fakt że przez napinacze może świecić się kontrolka poduszki?
 
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Grudzień 2008, 22:36   

SPIDAN ma racje w 100% tak ,jak napisal tak jest :yeee:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Wyposażenie wnętrza » Wymiana napinacza pasów bezpieczeństwa w Corsie B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.