Przesunięty przez: Kaszubski
25 Luty 2016, 11:12
Pomysły na światła dzienne ??
Autor Wiadomość
 cruzel


Informacje
opolskie

LPG: Tak
Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: Niemodlin
Wysłany: 20 Wrzesień 2010, 21:06   Pomysły na światła dzienne ??

Witam jestem tu nowy mam do was pytanie czy ma ktoś założone światła dzienne chodzi mi o pomysł na ich umieszczenie czy to wogle miało by jakiś wygląd i sens?. Czytałem forum i znalazłem tam temat z dziennymi ale nikt nie dał fotek dotyczących tego ani żadnych konkretnych odpowiedzi na ten temat. Byłbym wdzięczny za konkretne odpowiedzi nie szukam żadnych zbędnych komentarzy.
 
 
     
 Hakus



Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Pomógł: 11 razy
Wiek: 36
Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 100
Skąd: Radom
Wysłany: 20 Wrzesień 2010, 22:50   
   Moje auto: Vmax: 170 km/h


IMO wyglądu to to nie ma, każda listwa imitująca daylighta wygląda jak wieśtjun, doklejony kawałek ledów na sztukę do zderzak. Jedyne miejsce gdzie można je umieścić żeby miało to ręce nogi to wyłożyć je w środku reflektora ale i tak osobiście nie widzę w tym większego sensu poza tym to nie lada gimnastyka i spora gimnastyka na przeglądzie.

Jak masz już tak ogromne ciśnienie na daylighty to zainwestuj w coś takiego

http://www.chromemaster.p...ACK_LPOP56.html
LUB
http://www.chromemaster.p...OME_LPOP55.html
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 21 Wrzesień 2010, 10:09   
   Moje auto: ASTRA G


Hakus napisał/a:
każda listwa imitująca daylighta wygląda jak wieśtjun, doklejony kawałek ledów na sztukę do zderzak.


w sumie to kwestia gustu - jak ktoś zamontował listwę z diodami typu hifi - bambino lub pasek diodowy podświetlania mebli to faktycznie jest kibel.
Jeśli zainwestujesz w produkt z atestem dobrej firmy Hella, Osram to sprawa wygląda o wiele lepiej.

Montaż ledów jest na plus - mniejsze zużycie prądu = mniej zużytego paliwa, poprawia się widoczność pojazdu dla innych użytkowników drogi.

Światła do jazdy dziennej muszą być barwy białej. Powinny się automatycznie wyłączać, jeżeli włącza się światła mijania lub drogowe. Światła te muszą być na wysokości co najmniej 25 cm od ziemi, ale nie wyżej niż 150 cm, maksymalnie 40 cm od bocznego obrysu pojazdu, a wzajemna odległość między nimi nie może być mniejsza niż 60 cm.

Lampy zaproponowane przez Hakusia całkiem ciekawe, ale to chińszczyzna bez atestu ( tak napisali, że ma homologację E ale nie napisali że to E 11 - typowe dla sonarów i wszystkich angelsów), za potężną kasę a na corsie średnio się to prezentuje.
 
 
     
 Pablo-87



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Paweł
Wiek: 36
Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 68
Skąd: WZU / Olsztyn
Wysłany: 28 Wrzesień 2010, 14:36   
   Moje auto: Corsa B


spidan napisał/a:

Jeśli zainwestujesz w produkt z atestem dobrej firmy Hella, Osram to sprawa wygląda o wiele lepiej.

Też się zastanawiałem nad światłami do jazdy dziennej ale rozważałem tylko oryginalne produkty. Na razie dałem sobie z tym spokój, wolę zainwestować w nowe tarcze i klocki a jeździź można na światłach mijania. A jeśli już miałbym coś takiego zamontować to chciałbym aby nie świeciły razem ze światłami mijania - widziałem już kilka takich aut i nie wygląda to zbyt pięknie.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa A - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa A » Oświetlenie » Pomysły na światła dzienne ??
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.