Zamknięty przez: west
13 Grudzień 2010, 21:04
III Festyn w Zawadzkiem
Autor Wiadomość
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
  Wysłany: 23 Sierpień 2010, 17:07   III Festyn w Zawadzkiem

Jesteśmy już po II festynie w DPS-ie Zawadzkie.
W tym roku niestety mieszkańcy Zawadzkiego nas zawiedli i nie przybyli na naszą imprezę, ponieważ według wielu osób jest po prostu za daleko, przyszłoroczną imprezę zamierzam zorganizować na stadionie miejskim korzystając z okazji Dni Miasta 2011.

Plan jest taki, od września będzie pisany projekt dzięki któremu możemy otrzymać dotację na zorganizowanie imprezy charytatywnej, a kwota dotacji może wynieść nawet 50 tyś. zł .

Kolejna sprawa, osobiście rozmawiałem z menadżerem Reprezentacji Artystów Polskich i mam zamiar zorganizować mecz charytatywny RAP vs FKC i FFK Team. Wstęp na mecz będzie płatny tylko jeszcze nie wiem ile będzie kosztować cegiełka, a pieniążki jakie zbierzemy zostaną przekazane na remont pokoi i zakup sprzętu do rehabilitacji i w tym momencie jest duża szansa że jednak społeczność nas nie zawiedzie, i nie myśle o mieszkańcach tylko Zawadzkiego ale i pobliskich Gmin.
Do gry musimy zorganizować drużynę min 16 osób.
Koszt jaki musimy ponieść to przewóz RAP-u i ewentualny nocleg i obiad. Ale te koszta zostaną pokryte z dotacji.
Po meczu myślę o jakimś koncercie.

Teraz pytanie do klubowiczów: Czy podoba wam się pomysł zorganizowania takiej imprezy??

Czekam na sugestie i pomysły
Ostatnio zmieniony przez mkass 23 Sierpień 2010, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Grudzień 2010, 15:49   

Co z festynem w 2011? Temat ucichł na tym forum? Bo na FFK wiadomości są zamieszczane.
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 13 Grudzień 2010, 21:04   
   Moje auto: Porshe 911


W związku z zaistniałą sytuacją, jednogłośną decyzją zarządu FKC w sprawie organizacji III Festynu w Zawadzkiem:

My, jako Klub odstępujemy od organizacji, pomocy w organizacji III Festynu w Zawadzkiem.
Uzasadnienie:

Pan Prezes Kaszyński wraz z żoną i przyjacielem Maxem ustali wszystko co było trzeba ustalić, nie powiadamiając nas o ważnych istotnych informacjach, czyli jak zwykle sprawy załatwione przy jednym stoliku. Nie chcemy aby powtórzyła się sytuacja z II Festynu. czyli osoby które przyjechały na festyn stały nic nie robiły czuły się niepotrzebne. Brak jakichkolwiek zabezpieczeń spowodowały że osoby przyjezdne czuły się zagrożone, brak odpowiedzi na nasze pytania zmusza nas do takiego a nie innego postanowienia

Jeżeli ktoś chce, może oczywiście pojawić się na III festynie w Zawadzkiem ale jako osoba prywatna nie reprezentująca FKC.

temat uważam za zamknięty i nie podlega jakiejkolwiek dyskusji :zamykam:



======================
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Klubowe wiadomości » Nasza działalność » III Festyn w Zawadzkiem
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.