Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 18:13
diagnostyka przez usb co wybrać
Autor Wiadomość
 veiron



Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 15
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
  Wysłany: 3 Czerwiec 2010, 12:25   diagnostyka przez usb co wybrać

witam mam pytanko w sprawie wyboru kabla aby ściągać i kasować błędy w mojej corsinie macie może jakieś propozycje lub podanie czego wy używacie ??
 
 
     
 Bania26



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 433
Skąd: Białystok
Wysłany: 3 Czerwiec 2010, 12:38   

Kupiłem sobie rok temu interfejs na USB ( cena coś prawie 200zł ) miałem z nim kupę problemów typu - częste komunikaty - brak połączenia itp.. się wkurzyłem zrobiłem sobie sam na port RS-232 działa super do tej pory. Koszt koło 30zł. Tak więc co do interfejsów na USB to ja osobiście im nie wierzę bo raz działają raz nie, szczególnie te najtańsze.
 
 
     
 Jerzy87
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Czerwiec 2010, 13:12   

Tylko ze do samochodu raczej chodzi się z laptopem a nowe już nie mają portu RS-232.
 
     
 barmar



Informacje
LPG: Tak
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 92
Skąd: Mierzejewo k/Leszna
Wysłany: 3 Czerwiec 2010, 15:01   
   Moje auto: Astra H 1.7 CDTI


skoro jest już taki temat to mam małe pytanko. Złożyłem sobie właśnie taki interfejs tylko że na rs232 i mam pytanie czy będzie on działał na takiej przejściówce z rs232 na usb z allegro??
 
 
     
 veiron



Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 15
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 3 Czerwiec 2010, 15:30   

ja właśnie potrzebowałbym coś na usb czytałem że nie którzy chwalą jakieś kable z ebay z opcomem a czy te z allegro są coś warte?
 
 
     
 Bania26



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 433
Skąd: Białystok
Wysłany: 3 Czerwiec 2010, 21:06   

Ci co chwalą interfejs Op-com( cena 3 tys. zł ) mają racje, zaś co do innego sprzętu do 200zł - można jedynie wykasować błędy - wiem bo sam się nabrałem i kupiłem coś czym nie mogłem się połączyć z autem, a jak się udało to można było odczytać parametry poszczególnych bloków auta i skasować błędy. Sposób na RS232 w laptopie w którym jest go brak - kupić kartę PCIMA z RS232.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ elektryczny, zapłon » diagnostyka przez usb co wybrać
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.