Przesunięty przez: Kaszubski
17 Marzec 2016, 23:08
Podgrzewane fotele Corsa B.
Autor Wiadomość
 marek-rz
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2 Listopad 2009, 20:42   Podgrzewane fotele Corsa B.

Witam mam pytanie odnośnie podgrzewanych foteli do corsy, moje pytanie brzmi: Czy jeśli standardowo corsa ma podgrzewane fotele to czy znajduje się tam puszka sterująca z jakimś termostatem żeby nie było za dużej temp. podgrzewania??. Czy po prostu jest to wbudowane już w tej macie i wystarczy zrobić obieg prądu wsadzić bezpiecznik włącznik itp.
Ostatnio zmieniony przez marek-rz 3 Listopad 2009, 17:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 Jasioracek



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 118
Skąd: Racibórz
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 3 Listopad 2009, 15:20   Re: Podgrzewane fotele.

marek-rz napisał/a:
Czy po prostu jest to wbudowane już w tej macie i wystarczy zrobić obieg prądu wsadzić bezpiecznik włącznik itp.


Jeżeli nie masz siedzeń z taka funkcją to masz lipe:)

A sam pomyśl nad tym pomysłem co teraz napisaleś..
Jeżeli nie wiesz to spytaj się elektryka.
To dobry pomysł nie jest-wręcz tragiczny-moim zdaniem
 
 
     
 marek-rz
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Listopad 2009, 17:25   

Kupić taką mate to nie problem ona ma ok. 3 mm więc spokojnie się zmieści tylko nie wiem czy coś jeszcze musi być prócz tej maty i tego co wyżej napisałem ;/
Jasio a dlaczego chce zrobić podgrzewane fotele to zobaczysz jak nie gdzieś na mieście ujrzysz ;p


[ Dodano: 3 Listopad 2009, 17:48 ]
Jasioracek napisał/a:
Jeżeli nie masz siedzeń z taka funkcją to masz lipe:)


Dzięki że mnie o ty uświadomiłeś ale o tym to wiem więc takie twoje nabijanie postów jest zbędne! :cham: :krzesłem:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Wyposażenie wnętrza » Podgrzewane fotele Corsa B.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.