[Warsztat] Łęczna-Warsztat-ODRADZAM!!!!!
Autor Wiadomość
 Styrek24


Informacje
lubelskie

LPG: Nie
Wiek: 33
Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 12
Skąd: Lublin
Wysłany: 18 Wrzesień 2009, 20:55   [Warsztat] Łęczna-Warsztat-ODRADZAM!!!!!

***
Ostatnio zmieniony przez west 19 Wrzesień 2009, 10:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 18 Wrzesień 2009, 21:57   

Ja bym polecił Ci od razu , przed naprawa udać się do rzeczoznawczy, zapłacić mu i niech od razu robi wycenę i idź do właściciela, niech pokryje ci koszty naprawy + koszty rzeczoznawcy + odszkodowanie za stary moralne. Jak sie nie zgodzi to oddaj sprawę do sądu, ewidentnie twoja wygrana.
 
     
 Styrek24


Informacje
lubelskie

LPG: Nie
Wiek: 33
Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 12
Skąd: Lublin
Wysłany: 18 Wrzesień 2009, 22:30   

Typ z zakładu przyjechał. na poniedziałe ma mi zrobić. połowe silnika mi wymieni i będe miał nowy... więc nie będe na tym stratny... tylko najgorsze jest że kolejny taki błąd tego człowieka może kosztować kogoś życie...
 
 
     
 Bania26



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 433
Skąd: Białystok
Wysłany: 19 Wrzesień 2009, 07:07   

nieźle współczuję :/ szkoda samochodziku :/ ja mechanikom "nie wierzę", zawsze jak coś robią przy moim aucie ( ale przeważnie staram sam wszystko robić ) to stoję przy nim z boku i obserwuję, jeżeli coś zauważę nie tak to po prostu zwracam uwagę.. a miałem raz podobną sytuację na początku serwisowania auta w Oplu, przy wymianie oleju gość wszystko porobił usiadł do samochodu i chciał odpalić silnik... tylko najlepsze w tym wszystkim było to, że zapomniał nalać nowego oleju, całe szczęście w porę przed uruchomieniem silnika zwróciłem mu uwagę!! :/ Pozdrawiam.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Warsztaty oraz sklepy » [Warsztat] Łęczna-Warsztat-ODRADZAM!!!!!
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.