Przesunięty przez: Kaszubski
16 Lipiec 2016, 16:50
LOTKA Z LAMINATU + MYJNIA AUTOMATYCZNA ?
Autor Wiadomość
 czajkaa666



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 33
Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: Będzin
Wysłany: 18 Wrzesień 2009, 08:45   LOTKA Z LAMINATU + MYJNIA AUTOMATYCZNA ?

Witam :P Może to i głupie, ale chciałem zapytać się tych którzy posiadają daszek na tylna klapę z laminatu klejony klejem do szyb, to czy są jakieś przeciwwskazania do korzystania z myjni automatycznej? Czy jest szansa że może go urwać :kwasny: ??
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 18 Wrzesień 2009, 08:54   
   Moje auto: Porshe 911


czajka, nie ma w pobliżu myjni bezdotykowej tzw. Karc hera? Myjnia automatyczna strasznie niszczy lakier... taka sugestia. Co do Twojego pytania, to wszytko zależy jaki klej i czy mocno trzyma??? W regulaminie myjni jest napisane że nie odpowiadają za rzeczy które są rzeczami ruchomymi, tj. lusterka, anteny , wycieraczki...
Jeżeli daszek ci się rusza jak bym nie ryzykował myć auta na automacie...
 
     
 czajkaa666



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 33
Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: Będzin
Wysłany: 18 Wrzesień 2009, 14:00   

Niby jest taka myjka bezdotykowa, ale kawałeczek odemnie... a w zimę to wiadomo że od czasu do czasu trzeba by umyć autko... Wiem że automatyczna niszczy strasznie :dobani: bo póki co przymierzam się do zakupu lotki... i się tak właśnie zastanawiam czy by nie było problemów... a west, nie wiesz może jaki najlepszy klej by był do zamocowania jej ? ;> chodzi mi o markę ? :suchy:
 
 
     
 Periusz
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 18 Wrzesień 2009, 14:02   

Mycie auta na myjni automatycznej to głupota ... jak nie masz myjni ręcznej obok siebie to na co drugiej stacji benzynowej masz myjnie na monety i sam możesz z karshera ciachać autko :) polecam fajna zabawa :)
 
     
 Andrew525
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 18 Wrzesień 2009, 16:31   

Kuzynowi wyrwało tylną wycieraczkę i obiło cały lakier... Dobrze że dostał odszkodowanie.
 
     
 Chycu


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 24
Skąd: Zakopane
Wysłany: 18 Wrzesień 2009, 18:47   

kumplowi urwało antenę, tak jakoś się naprężyła i poszła mu szyba z przodu...;)
 
 
     
 kruszyn1
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 21 Wrzesień 2009, 18:10   

jeśli klej do szyb wyschnie to żadna myjka mu nie straszna, czy to karszer czy automat... nic nie odpadnie
 
     
 Periusz
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 21 Wrzesień 2009, 20:04   

Heh zaraz chyba zrobię :mad: akcje anty myjka automatyczna! Nie myć tam aut i tyle będą zdrowsze ;p :mad:
 
     
 vicek



Informacje
LPG: Tak
Wiek: 34
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 32
Skąd: Chorzów
Wysłany: 25 Wrzesień 2009, 00:08   

Ehh automat nigdy ci nie umyje auta, tak jakbyś sobie sam umył ;) lotki ci nie urwie jak będzie dobrze przyklejona. Nowe myjnie automatyczne mają czujniki laserowe, która automatycznie regulują odległość i nacisk szczotek na aucie, więc wątpię że taka lotka może się urwać. Mam taką ale nie korzystam z automatu :]
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Tuning optyczny i mechaniczny » LOTKA Z LAMINATU + MYJNIA AUTOMATYCZNA ?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.