Przesunięty przez: Kaszubski
16 Lipiec 2016, 17:02
Jakie macie plany związane ze swoją Corsą?
Autor Wiadomość
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 4 Styczeń 2009, 10:45   
   Moje auto: ASTRA G


dragon- pomysły ciekawe, teraz zacznij coś robić i się chwalić postępami. Co do silnika to wszystko się da tylko trzeba chcieć. Jak już masz iść w koszta to pomyśl nad ciekawszym silnikiem. Cwirus najwięcej wie na te tematy to pisz do niego.
 
 
     
 Robson7
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 21 Styczeń 2009, 15:36   

Siemanko ja ostatnio zastanwialme sie nad wymiana lusterek na M3LOOK cena troche wysoka bo 209 zl :rofl: ale wygladaja fajnie :lolki:

[ Dodano: 21 Styczeń 2009, 15:37 ]
http://moto.allegro.pl/it...el_corsa_b.html o teraz sie zaladowalo :D
 
     
 DizzyX
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 21 Styczeń 2009, 16:50   

Z racji na najprawdopodobniej uszkodzony jeden amortyzator i ogólnie wyrobione pozostałe, wejdzie być może nowe, trochę niższe i twardsze zawieszenie ...
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Styczeń 2009, 17:23   

ROBSON oglądałem tez te lusterka. . .nawet calkiem fajne. ;p
 
     
 Robson7
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Styczeń 2009, 10:52   

No fajne sa ale juz kupilem inne M3LOOK :D ale bez migczy wiecej widac na Klubowiczach:)
 
     
 robsien
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 25 Styczeń 2009, 07:45   

Witam. Ostatnio naszła mnie myśl, żeby nieco "podkręcić" moje 1.4 16v. Zamówiłem już sportowy kolektor wydechowy Technix'a. W planach jest jeszcze kolektor ssący. Niedawno wymieniłem filtr powietrza na K&N i mogę śmiało polecić. Maksymalny moment obrotowy zwiększył się. Niestety mam wersję bez obrotomierza, ale wyraźnie czuję różnicę. Pozdr.
 
     
 Grzegorz Zając
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Luty 2009, 15:04   

Więc teraz my, chcielibyśmy , znależć czas i zdrowie na wymianę rozrządu, tylnych bębnów z szczękami, stabilizatora, no i rozglądnąć się za nowym kompletem zawieszenia.
Miałem okazję włożyć 2.0 8v z Cali po tuningu dolotu i wydechu ale...
Teraz nie mam zdrowia i ... obym szybko wstał na nogi....<dosłownie> :-(

:lol3:
 
     
 iizzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Luty 2009, 22:37   

Myślę, że w tym roku dam radę wygłaskać tylną klapę (fachowca już całe szczęście znalazłam i cena będzie okazyjna) tył lexusy ..przód...zastanowię się jeszcze...już za 2 tyg mój sub, który leżał i czekał na założenie 2 miesiące będzie w corsie:)...zderzaki w kolorze (tyle, że zastanawiam się jaki to kolor będzie czy czarny czy biały ..jeszcze to konsultuję ;p ) ...a w przyszłym roku....się okaże.
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13 Luty 2009, 23:04   

No to Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia. :graty:
 
 
     
 DizzyX
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Luty 2009, 23:49   

A ja planuję zmianę hebli na 236x20mm z Astry GSi i zawieszenia, ale obniżę maximum -40/-40 :]
 
     
 cwirus88
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Luty 2009, 23:55   

DizzyX napisał/a:
A ja planuję zmianę hebli na 236x20mm z Astry GSi


:ysz:

w astrze gsi były chyba 256 :ysz:
 
     
 DizzyX
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Luty 2009, 00:04   

cwirus88 napisał/a:
w astrze gsi były chyba 256 :ysz:


mój błąd :PP zły jestem ze względu na zapiekające się DELCO ... oczywiście nie z Astry tylko z Corsy i 236x12 :lol: ;)
 
     
 kretu88


Informacje
opolskie

Wiek: 35
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 16
Skąd: Opole
Wysłany: 3 Marzec 2009, 22:59   

Witam!
Ja narazie biore sie za wygląd zewnętrzny. Wiosna idzie to trzeba brać się za autko. Zmieniam przedni zderzak (już czeka polakierowany na założenie) poczne nadkola i tył zostaja tylko będa malowane pod kolor nadwozia, w środku podświetlenie deski i zegarów na niebiesko no i co jeszcze to się zobaczy. Jak tylko zderzaki i reszta będą na miejscu to pochwale sie fotkami. pozdrawiam
 
 
     
 po3


Informacje
malopolskie

Wiek: 37
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 27 Maj 2009, 12:52   

Ja niedawno spłaciłem kredyt za autko i teraz powoli będę się zabierał za grzebanie przy nim :)
Teraz zmienie sobie wydech na jakiś sportowy... W najbliższym czasie planuje też pomalować zderzaki i nadkola na czarno - mam czarne autko.. zastanawiam się nad zastosowaniem czernidła do plastiku. Za malowanie wyszło by mnie dużo kasy a wiadomo że kasy nigdy za wiele w portfelu :/ Tylko jaki będzie tego efekt ?? Stosowaliście może kiedyś takie wynalazki?
Hmm później myślę założyć stożek, naprawić w końcu moje wycieraczki, nadmuch w kabinie, podświetlenie panelu nawiewu. Lusterka mam strasznie chwiejne... może też się wymieni na jakieś lepsze... To byłoby narazie tyle :) A co dalej ? Czas pokaze :)
pzdr :hyhy:
 
 
     
 Robson7
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 27 Maj 2009, 13:39   

No po3 widzę ze plany obszerne oby doszły do skutku:) ja Tez miałem problem z prawym lusterkiem chwiało się często :/ i długo nie czekałem na wymianę na M3Look :) A jeśli chodzi o czernidło do zderzaków sam tego używałem do moich zderzaków i wyszły jak malowane :D
 
     
 max
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 31 Sierpień 2009, 20:40   

na początek zawias jakiś niższy ale nie za bardzo i w miarę komfortowy.
Potem silnik na 1.6 16v jak się uda to lekko dłubnięty.
Jak kasa pozwoli nowy lakier a do tego tylni spoiler.
nowe opony i fajne fele 14" bądź 15" .
Ale do tego dłuuuuuuuuuuuuuuuuuga droga !
Cel jest, aby kasa była.
 
     
 holden
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 31 Sierpień 2009, 23:01   

Ja planuje podłubać wraz kolegą mechanikiem trochę przy silniku w mojej corsie a jak gdzieś odłożę jakąś lewą kasę to zainwestuje w wydajniejsze hamulce... :)





... i słowa dotrzymałem, hamulce wentylowane
Ostatnio zmieniony przez holden 25 Lipiec 2010, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 Periusz
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Wrzesień 2009, 23:00   

Mój plan to :maska aerografem i nowe czarne fele i opony niski profil. Jak bedzie kasa to coś z audio pogrzebie jeszcze :) a i zegery ala Piotr :)
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 1 Wrzesień 2009, 23:05   

I to jest słuszna koncepcja... :) Jedynym warunkiem jest to, ze Tobie ma się podobać... Nie zwracaj uwagi na docinki innych... To jest Twoja Corsa... Ja jedynie biorąc pod uwagę stan naszych dróg odpuściłbym sobie niski profil.
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2 Wrzesień 2009, 09:41   

No to ja się też wypowiem :|
Sezon zimowy 2009-2010 :
- Malowanie tylnej klapy
- Dokończenie rozpórki
- Dokończenie wykończenia wnętrza (bagażnika)
- Blacharka tylnej części auta
- podszybie od Tigry
- zegazy od Tigry
- Wymiana silnika ( ale jeszcze niewiem na jaki )
- Spolerowanie felg na lustro

Sezon zimowy 2010-2011:
- Malowanie auta.
- Klatka przeciw kabotarzowa ( częściowa)
- leprze audio


Sezon letni jak nie starczy czasu do zimowy 2011-2012

- uturbienie jednoski


pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Tuning optyczny i mechaniczny » Jakie macie plany związane ze swoją Corsą?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.