Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:02
Chciałbym kupić corse b 93-99
Autor Wiadomość
 Gracjan87
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 00:45   Chciałbym kupić corse b 93-99

Cześć

Chciałbym kupić używaną corsę z gazem (żeby taniej się jeździło) mam na ten cel 4 tysiące złotych.. nie mam dużych wymagań chciałbym, żeby auto było sprawne i nie wymagało zbyt wielkiego wkładu finansowego w naprawy.. interesuje mnie ten model: Corsa 1.4 + gaz

Co o niej myślicie a może inny model corsy w tym przedziale cenowym mi polecacie..

ps: na co mam zwrócić uwagę przy oglądaniu auta? jutro umawiam się na spotkanie ?


Na forum istnieje specjalny dział związany z tematyką kupna Corsy, tam powinneś napisać post, poza tym tam również można znaleźć informacje na co zawracać uwagę przy kupnie. Przenoszę
Ostatnio zmieniony przez 8 Lipiec 2009, 08:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 tnj86


Informacje
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 31
Skąd: Ostrów WLKP
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 14:26   

Witam!!!

Osobiscie wybrał bym corse bez instalacji ale to rzecz gustu. Powracającdo zdjęć przednia maska źle spasowana według mnie wiec mógł miec lekkeigo dzwona. Po drugie skoro to silnik 1.4 Si to powinien on miec 82 KM (licznik z obrotkiem posiada Si) a nie 60 chyba że sprzedający sie pomylił lub ma na klapie Si a pod maską chowa c14nz tego musisz sie juz od niego dowiedziec (według mnie to Si 82Km tylko sprzedający sie pomylil). Troche pracy musisz w nią włożyć z tego co na zdjęciach widac a pozatym nadkola w bagażniku (widac rdzę) i nie wiem czy juz nie sa przegnite. Także oględziny porządne mile wskazane. Nie wiem jak progi i reszta, i pamiętaj silnik na LPG według mnie traci w moich oczach, nigdy bym nie kupil auta z instalacja bo niewiadomo jak bylo dbane.

Masz tu podobną i bez gazu:
CORSA B 1.4 Si 82 KM

lub
Chociaż jak dla mnie to tuning nie na miejscu chodzi o przedni zderzak ;] ale stan ok ;] o niebo lepszy od tej z twojego ogloszenia choc nie wiem jak z silnikiem. Corsa 1.4

oraz
Corsa 1.4 Czarna

Pamiętaj tez o jednym jak kupisz Corse w gazie to licz sie ze czasem mozesz w nią włożyc troche kasy w remont silnika, a jesli traficz na same paliwo to silnik moze ci sluzycz dlugo i bezawaryjnie ;] chybaze był "żyłowany" ;]

Jeśli juz naprawde jestes za gazem to preferuję tą Corse niż tą którą ty zaproponowales ;]
Corsa w gazie
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa B » Chciałbym kupić corse b 93-99
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.