Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:19
Prosze o pomoc Corsa D
Autor Wiadomość
 kupujacy
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 23 Maj 2009, 17:09   Prosze o pomoc Corsa D

Zamierzam kupić Opla Corsę D z 2007 roku. Auto jest sprowadzone z Francji. Wszystko jest w porządku. Byłem juz nawet na "oględzinach" pojazdu, ale mam zastrzeżenia co do mocy tego samochodu. Zastanawiam się czy te 70KM jak na vana to nie za mało. czy mógłby ktoś z użytkowników podzielić się opinią jak sprawuje się taki silnik w tym samochodzie?

Aha upatrzyłem takie autko: http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C8606876 .

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam Damian
 
     
 mauro



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 28 Maj 2009, 21:41   
   Moje auto: Bagażnik Flex Fix


Witam ja mam corse 1,3 cdti 75 km tyle ze 5 d i chodzi ladnie szczegolnie ze dobrze zbiera sie na wysokich biegach jedziesz 160 i bez bólu, ja polecam. 3 drzwi jest lekka więc to 70 km ladnie bedzie chodzi, wiadomo ze ten 90 km jest fajniejszy bo na niskich chodzi ten na niskich to lipa, lecz jak już ruszysz to jest luz, ogolnie polecam szczegolnie za ta cene. Za to auto spala naprawde mało 4-5 L ON na trasie do 6 w mieście. Polecam
 
 
     
 mariusz
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Czerwiec 2009, 20:30   

Witam!!!

Myśle ze nie powinieneś przejmować się tak bardzo relatywnie małą mocą tego auta.Weź proszę pod uwagę to ze jest to diesel do tego najnowszej generacji wiec na pewno będzie to dość zrywne jak i ekonomiczne niestety z trwalości jak to w nowych dieslach bywa różnie.Generalnie same silniki są dość trwale ale z osprzętem jak wtryski bywa różnie :)Najważniejsze niech Ci sprawdza czy auto jest porządnie naprawione zgodnie ze sztuka.Kochani nie oszukujmy się diesel jeśli jest w Polsce w atrakcyjnej cenie z małym przebiegiem i praktycznie nowy to jest po większych lub mniejszych przygodach za granica i to jest pewne :)Niestety diesli z małymi przebiegami wlaściele za granica nie sprzedają a na pewno nie w takich pieniądzach żeby handlarzowi opłacalo się go przywieźć i jeszcze na tym zarobić dlatego proszę wziać to pod uwagę przy zakupie auta bądz co bądz za nie małą kwotę (przynajmniej dla mnie).Pozdrawiam Mariusz
Ostatnio zmieniony przez spidan 20 Maj 2010, 09:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa D » Prosze o pomoc Corsa D
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.