Przesunięty przez: Kaszubski
17 Marzec 2016, 23:04
rysy-nietypowy lakier
Autor Wiadomość
 altus0


Informacje
LPG: Nie
Wiek: 35
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 23
Skąd: Poznań
Wysłany: 16 Kwiecień 2009, 01:29   rysy-nietypowy lakier

Witam mam kolor :kameleon(zielony-niebieski-granatowy) na parkingu zostałem dość nieźle obtarty stosowałem pastę ale po wyschnięciu pasta bardzo wyjaśniała i zostawiła nieciekawy efekt, nie chce testować za każdym razem innej pasty czy kredki dlatego pytam może ma ktoś doświadczenie w tej sprawie? sprawa nie bardzo ważna ale drażni jak cho*** pasta czy kredka? jakaś dobra firma??
pozdrawiam
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 16 Kwiecień 2009, 09:15   
   Moje auto: Porshe 911


z kameleonem będzie ciężko! jakiej pasty używałeś Tempo? Turttle? Jeżeli jest to głęboka rysa to żadną pastą tego nie spolerujesz...
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 16 Kwiecień 2009, 14:25   
   Moje auto: ASTRA G


altus0 wrzuć fotę uszkodzenia.
West ma rację, że pasta niewiele pomoże jeśli brakuje lakieru. Ubytki trzeba najpierw wypełnić. ;)
Jeśli znasz numer lakieru to są firmy, które dorobią niewielką ilość farby do pomalowania uszkodzeń.
 
 
     
 bado


Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 100
Skąd: Białystok
Wysłany: 16 Kwiecień 2009, 14:48   Re: rysy-nietypowy lakier

altus0 napisał/a:
na parkingu zostałem dość nieźle obtarty stosowałem pastę ale po wyschnięciu pasta bardzo wyjaśniała


Zależy jak rozumiesz dość nieźle? jeżeli rysy są aż do podkładu to nie spolerujesz tego niczym.. i pasty nie zostawia się do wyschnięcia!! Najlepiej jakbyś zajechał do kilku lakierników i zapytał ile by kosztowała naprawa tego.. A w jakich okolicach został obtarty ?? Bo być może nie tylko ten element będzie należało naprawić.. ale także należałoby wykonać cieniowanie sąsiadujących elementów co zwiększa zakres naprawy od 30-50%..
 
 
     
 altus0


Informacje
LPG: Nie
Wiek: 35
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 23
Skąd: Poznań
Wysłany: 16 Kwiecień 2009, 22:48   

jutro zrobię fotki i wrzucę. rysy dość mocne niestety:(( wózki z supermarketów robią swoje bo na tej wysokości raczej nic innego nie wchodzi w grę(wysokość klamki(tu nawet wgniot:( ) i wlewu paliwa).Nie spodziewam się ,że rysy znikną całkowicie dlatego chcę kupić dobrą pastę lakiernik na razie mnie przerasta.Pastę polerowałem i było ok-lecz gdy uschła zrobiła się jaśniejsza(co pewnie też jest standardem)
Pozdrawiam
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Karoseria » rysy-nietypowy lakier
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.