Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 18:03
Prospekty, katalogi, foldery reklamowe Corsy C
Autor Wiadomość
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Kwiecień 2009, 22:46   Prospekty, katalogi, foldery reklamowe Corsy C

Nie za bardzo wiedziałem gdzie to wsadzić, a nie znalazłem nic w "szukajce" więc zapytyję TU :)

Czy ktoś z Was, szanowni posiadacze Corsy C, posiada jakieś prospekty, katalogi, foldery reklamowe naszego autka? Najchętniej coś co ma więcej niż jedną kartkę, ale i takie chętnie bym zobaczył. Najlepsze zawsze były niemieckie z dużą ilością zdjęć pokazujących niemal wszystkie wersje wyposażeniowe i dokładne dane techniczne poszczególnych silników. Poszukiwałem na allgrze, ale nie znalazłem nic ciekawego :(
Jakby ktoś miał i zechciał się podzielić skanami w dużej rozdzielczości, to byłbym wdzięczny :]
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 15 Kwiecień 2009, 22:55   
   Moje auto: Opel Astra G


Ja mam cały folder o Corsie C z roku 2001, czyli będzie to jeszcze model przed liftingiem. Jak uda mi się go znaleźć wśród auto-światów to wrzucę skany :ok:
pozdro! :ok:
 
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 18 Kwiecień 2009, 22:09   

Super by było. No to czekam z niecierpliwością. :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Inne » Prospekty, katalogi, foldery reklamowe Corsy C
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.