Przesunięty przez: Kaszubski
9 Lipiec 2016, 11:48
Dziwne zachowanie przycisków od sterowania radiem. Corsa D
Autor Wiadomość
 tia222


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Imię: Kornel
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 7
Skąd: bolesławiec
Wysłany: 23 Maj 2016, 15:38   Dziwne zachowanie przycisków od sterowania radiem. Corsa D
   Moje auto: Corsa D


Witam. Miesiąc temu zmieniłem kierownicę na multifunkcyjną. Ponieważ chciałem aby działało sterowanie z kierownicy z radiem JVC KW61 zakupiłem i podpiąłem moduł sterowania (http://allegro.pl/sterowanie-z-kierownicy-opel-corsa-od-2009-can-bus-i5085866593.html). Oczywiście działają tylko przyciski z prawej strony (żeby działała lewa strona trzeba poprowadzić odpowiednie przewody). Działają jednak dziwnie. Przyciski do zmieniania utworów zmieniają oba tak samo tzn. na kolejny utwór(brak cofania utworów). Jeszcze dziwniejsza sytuacja jest z rolką od głośności. Po odpaleniu samochodu wszystko jest ok, tzn. można dać ciszej i głośniej, jednak po kilku minutach jazdy przycisk pogłaśniania nie reaguje, a nawet zmienia funkcję i cofa utwór. Dodam że tą samą rolką bez problemu można ściszać. Wyłączenie silnika i wyciągnięcie kluczyka nic nie daje. Po chwili postoju sytuacja znów jest identyczna, najpierw jest ok a potem cuda :) Być może ma ktoś jakiś pomysł dlaczego może się tak dziać?

Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Układ kierowniczy » Dziwne zachowanie przycisków od sterowania radiem. Corsa D
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.