Przesunięty przez: Kaszubski
7 Lipiec 2016, 16:53
[Elektryka] opel corsa D - żarówki deski rozdzielczej
Autor Wiadomość
 pete1983


Informacje
LPG: Nie
Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 3
Skąd: Rybnik
Wysłany: 28 Grudzień 2013, 11:45   [Elektryka] opel corsa D - żarówki deski rozdzielczej
   Moje auto: 1.2 80KM


Witam
Chciałbym wymienić wszystkie żarówki deski rozdzielczej (zegary+radio+wszystkie pokrętła i guziki)ze zwykłych żarówek na żarówki led, lecz nigdzie nie potrafię odszukać jakie tam są żarówki i ile sztuk. Proszę o pomoc o podanie ilości i rodzaju bądź schematu jakie tam są żarówki. Z góry bardzo dziękuje.
 
 
     
 adiadi007


Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 30
Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 84
Skąd: Kalisz
Wysłany: 28 Grudzień 2013, 15:14   

Tam są już zamontowane ledy...
 
 
     
 Natan



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: Tomasz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 149
Skąd: Słupsk
Wysłany: 28 Grudzień 2013, 19:28   
   Moje auto: CD1,4 90 KM 2008r


Witam

Do adiadi007.Ale Ty jesteś uparty człowiek.Rozmawialiśmy ostatnio na temat żarówek oraz ledów w CD.Nie wszędzie są ledy.Pokrętła od ogrzewania są na żarówkach(mówię o manualnej klimatyzacji).Wiem bo wymieniałem.Nie wiem jak jest na zegarach.
 
 
     
 pete1983


Informacje
LPG: Nie
Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 3
Skąd: Rybnik
Wysłany: 29 Grudzień 2013, 00:03   
   Moje auto: 1.2 80KM


chciałbym je wcześniej zamówić żeby cały demontaż i montaż przebiegł jak najszybciej. stąd te pytanie jakie żarówki tam są i ile sztuk żeby coś dobrać ... a nie ukrywam że w rachube wchodzi również zmiana kolorystyki owego oświetlenia
 
 
     
 adiadi007


Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 30
Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 84
Skąd: Kalisz
Wysłany: 29 Grudzień 2013, 01:24   

Wybacz Ratan :ojh2:
 
 
     
 gregor_bs


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Greg
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 185
Skąd: Tychy
Wysłany: 31 Grudzień 2013, 16:14   
   Moje auto: Opel Corsa D 1.3 CDTI


pete1983 napisał/a:
chciałbym je wcześniej zamówić żeby cały demontaż i montaż przebiegł jak najszybciej. stąd te pytanie jakie żarówki tam są i ile sztuk żeby coś dobrać ... a nie ukrywam że w rachube wchodzi również zmiana kolorystyki owego oświetlenia


Podświetlenie od klimy jest na żarówki T5 czy jakoś tak. tam gdzie jest zegar są chyba nieco większe. Jeśli chodzi o podświetlenie zegarów tam są diody i jak nie masz stacji lutowniczej to raczej nie dasz rady wymienić. Wiem bo rozbierałem je żeby wymienić wyświetlacz z kilometrów. Poketła od elektrycznych szyb, przyciski na kierownicy i włącznik od świateł też ma pewnie ledy ale nie jestem pewien czy takie jak w zegarach. Także przemyśl to porządnie jak się za to zabierzesz.
 
 
     
 pete1983


Informacje
LPG: Nie
Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 3
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2 Styczeń 2014, 14:46   
   Moje auto: 1.2 80KM


dzięki za odpowiedź :) i faktycznie na dzień dzisiejszy chyba sobie to podaruję ;)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Wyposażenie wnętrza » [Elektryka] opel corsa D - żarówki deski rozdzielczej
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.