Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 13:23
Klocki Hamulcowe
Autor Wiadomość
 TomdeX


Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 5
Skąd: Poniec k. Leszna
Wysłany: 20 Lipiec 2012, 12:21   Klocki Hamulcowe

Witam, w mojej corsie skończyły się klocki (przebieg 70 tysięcy, co uważam za dobry wynik), są od nowości, tarcza jak nowa, więc póki co nie mam zamiaru wymieniać, możecie powiedzieć, jakiej firmy są oryginalnie zamontowane klocki? I co polecacie w stosunku cena/jakość, klocki będą zakładane na oryginalną tarczę. Pozdrawiam.
 
 
     
 Lucker20


Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 68
Skąd: Chodzież
Wysłany: 21 Lipiec 2012, 13:46   

ja zakupiłem klocki zwykłe co miał w motoryzacyjnym koszt 65zł i też jest ok a co do seryjnych jakie były nie wiem jedz do Aso to ci założą
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 25 Lipiec 2012, 10:22   
   Moje auto: Laguna II PHII


przy 85 tys wymieniłem klocki na ATE (twarde) oryginalne tarcze przy 100tys zdechły(przed klockami wyglądały całkiem dobrze), kupiłem komplet TRW tarcze + klocki, przy wymianie klocki ATE wyglądały prawie jak nowe (wiadomo że brudne) także kup oryginalne albo coś o podobnej twardości - zasada jest prosta - klocki i tarcza o podobnych stopniach twardości - jak byś się zdecydował na wymianę kompletu to TRW mogę polecić, auto ma teraz 144tyś przebiegu (44tys po zmianie hamulcy z przodu) i klocki są jeszcze grube :) o tarczach nie mówię bo to nie jest jakiś duży przebieg na tarcze
 
 
     
 miszczuniu


Informacje
lubelskie

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 17
Skąd: Lublin
Wysłany: 31 Lipiec 2012, 12:23   

ja od siebie mogę polecić coś takiego - klocki hamulcowe. też długo wahałem się jakiej firmy produkt wybrać, ale w końcu wybrałem Delphi i jestem zadowolony. 70 tys. km zrobione na oryginalnych klockach hamulcowych to wcale nie jest rewelacyjny wynik ;)
 
 
     
 evobrk


Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 11
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 9 Sierpień 2012, 12:49   

TRW jeśli chcesz coś naprawde dobrego,TRW lecą na 1 montaż od niedawna,więc można powiedziec,ze oryginał :) .. Polecam klocki DELPHI,spisuja sie idealnie :D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ hamulcowy » Klocki Hamulcowe
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.