Przesunięty przez: Kaszubski
7 Lipiec 2016, 10:44
Rezerwa Corsa B 1.4i
Autor Wiadomość
 evobrk


Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 11
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 7 Sierpień 2012, 09:01   Rezerwa Corsa B 1.4i

Czesc,sluchajcie mam pytanko ,a mianowicie ilee przejade na zapalonej kontrolce paliwa w mojej corsince? zżera mnie ciekawosć.. mam kontrolke , brak kasy do wyplaty zeby zalac,a musze pilnie zrobic ok. 15 kilometrów,dam rade?. Kontrolka się pali,czasem gasnie,na rownym terenie raz sie pali a raz nie,ale ogolnie jest rezerwa.
 
 
     
 pokemon
E16SE



Informacje
LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 169
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 7 Sierpień 2012, 15:45   

evobrk,

Niby w samochodach jak pali się kontrolka paliwa to można zrobić jeszcze około 100km na tym także Twoje 15km na pewno auto zajedzie i w razie czego nawet wróci. Na wszelki wypadek jedź stałą prędkością bez ciskania na obrotach :brawo:.
 
 
     
 evobrk


Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 11
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 7 Sierpień 2012, 20:41   

Kurde,zrobilem na świecącej sie kontrolce +/- 40 KM, jazda dosc spokojna,no .. poza paroma odcinkami drogi,świateł dużo,korków i spowolnien równiez.. co za tym idzie,spalanie nienajmniejsze.. Corsa na rezerwie poradziła sobie świetnie,nawet czułem,że chce jezdzic dalej :D .. To był pierwszy i ostatni raz jak kazałem jechac jej na końcówce jedzenia. Dziś zalany full na pocieszenie :)
 
 
     
 pokemon
E16SE



Informacje
LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 169
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 7 Sierpień 2012, 23:16   

evobrk,

A no cieszę się razem z Tobą że mogłem pomóc i że się udało wszystko pozytywnie załatwić i że na całe szczęście nie spaliłeś pompy paliwa :piwo:.
 
 
     
 evobrk


Informacje
Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 11
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 8 Sierpień 2012, 09:15   

noo to byłaby kaplica.. ale z racjii pracy w branzy moto,coś by się ogarnelo po taniochu :P.. lecz z pewnoscia drozej niz wyniosloby paliwo na taki odcinek :P
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ paliwowy » Rezerwa Corsa B 1.4i
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.