Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:24
Zakup i wielka niewiadoma OC
Autor Wiadomość
 matthewboy


Informacje
lubuskie

LPG: Nie
Wiek: 101
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 7
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: 15 Marzec 2011, 09:02   Zakup i wielka niewiadoma OC

Witam kopiłem corse b od starszego pana ładna zadbana i tak OC jest do marca 2012 opłacone przegląd zrobiony do marca 2012 czyli mam z głowy auto z innego woj.
opłata skarbowa nie bo napisał na umowie 1000zł

I teraz moje auto jest więcej warte ale jak napisał na umowie 1000zł to opłaty nie ponoszę?

Co z OC jest na niego co mam zrobić jeździć na nim czy iść do ubezpieczyciela i przepisać na siebie ale wtedy oni mogą zrobić rekalkulacje i zamiast te 300zł co jest na OC wyliczą mi z 1500zł bo nie mam żadnych zniżek aa auto musi być na mnie, kolejna sprawa rejestracja auto po przeglądzie mogę je zarejestrować na siebie z jego OC czy jak ?? Proszę o pomoc
 
 
     
 Nikonen
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Marzec 2011, 13:09   

Do 1000zł nie płacisz 2% Podatku od Czynności Cywilnoprawnych.

Jeżeli jest w jednej racie i zapłacone do marca, to raczej nie powinni przekalkulować, ale na Twoim miejscu bym jeździł na tym OC, jeżeli sprzedający zgłosił fakt sprzedaży auta w ubezpieczalni, to i tak się do Ciebie odezwą.

Możesz rejestrować.
 
     
 matthewboy


Informacje
lubuskie

LPG: Nie
Wiek: 101
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 7
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: 16 Marzec 2011, 15:05   

W sumie powiedział tak jeździć na moim OC aa we wrześniu zapłacisz mi drugą ratę a za rok ubezpieczysz na siebie, czyli śmiało mogę rejestrować.

Jak wygląda i ile trwa taka rejestracja ide do nich z OC dowodem karta pojazdu i jak to wyglada jaki koszt od ręki chyba się nie załatwi ??
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa B » Zakup i wielka niewiadoma OC
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.