Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:31
Kupno Opla Corsy
Autor Wiadomość
 diamond90


Informacje
lodzkie

Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 29 Wrzesień 2010, 10:49   Warto czy nie?

Witam!

Chciałabym żebyście wypowiedzieli się na temat tego samochodu. Chcę kupić jakiś mały samochód do pracy nie mam daleko ale jednak zima idzie i by się przydał poza tym od szkoły co tydzień dojeżdżam jakieś 50 km. Zastanawiam się jeszcze nad 1.5td ale niestety w łódzkim nie ma tak w granicach 6 tys. a dalej mi się za bardzo nie opłaca.

http://moto.gratka.pl/tre...0fac047b2f359,1

Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 29 Wrzesień 2010, 13:49   
   Moje auto: Opel Astra G


Szczerze, to po tych zdjęciach niewiele można powiedzieć bo jest ich mało i beznadziejnie pokazują samochód. Nie ma fot wnętrza. Osobiście auto mi się nie podoba- te zmienione zderzaki, dołożone progi itp... cena moż‎e atrakcyjna, ale "chytry płaci 2 razy"- tak chyba brzmi przysłowie ;) Rozumiem, że chcesz kupić auto do 6.000zł a za taką kasę na pewno znajdziesz jakiś fajny egzemplarz. Jak coś to wrzucaj ;)
 
 
     
 diamond90


Informacje
lodzkie

Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 29 Wrzesień 2010, 17:08   

Jeśli chodzi o te zdjęcia z tym środkiem to faktycznie źle że ich nie ma. Kurcze już mam straszsny dylemat jeśli chodzi o tą corse zastanawiam się nad silnikiem 1.4 16v albo 1.5td wolałabym diesla ale bardzo mało ich jest w łódzkim a jak juz mi się jakiś podoba to kosztuje prawie 9 tys. Ale diesel jak wiadomo w zime może zawieść z odpalaniem a benzynka 16v pali ze 3 litry więcej jak nic. No trudno będę szukała dalej.
Pozdro i dziękuję za odpowiedź:)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa B » Kupno Opla Corsy
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.