Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:17
Kupno Corsy D - Black & White
Autor Wiadomość
 Zakne


Informacje
mazowieckie

Wiek: 37
Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10 Sierpień 2010, 11:50   Kupno Corsy D - Black & White

Witam,

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupieniem dla siebie Opla Corsy D, zastanawia mnie ten model i jego cena - mój budżet mieści się w 35 tysiącach złotych, najlepiej chciałbym kupić 3 drzwiowy, dlatego zwracam się z prośbą do was o ocenę:

link do aukcji 1)
http://otomoto.pl/opel-co...-C14429625.html

Link do aukcji 2)
http://otomoto.pl/opel-co...-C14532947.html

Serdecznie Pozdrawiam
 
 
     
 Cz@rek



Informacje
opolskie

Imię: Jarek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 10 Sierpień 2010, 12:46   
   Moje auto: Corsa C 1.2 Black&Silver


To są prawie nowe auta więc zbytnio nie ma się do czego przyczepić ja bym na początek obejrzał nr 1 szczególnie ze jest już w Polsce
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 10 Sierpień 2010, 13:09   
   Moje auto: Porshe 911


Cz@rek napisał/a:
To są prawie nowe auta więc zbytnio nie ma się do czego przyczepić ja bym na początek obejrzał nr 1 szczególnie ze jest już w Polsce


Cz@rek ma racje, ciężko stwierdzić coś po autach które mają przejechane kilka tyś km
 
     
 Cz@rek



Informacje
opolskie

Imię: Jarek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 10 Sierpień 2010, 13:34   
   Moje auto: Corsa C 1.2 Black&Silver


Jeszcze jedno przemyśl dokładnie czy 1.2 ci wystarczy wiem ze ma 80KM ale to złudne bo sam mam taki silnik w słabszej wersji i nie powiem mało dołu jest i trzeba go kręcić a tu dochodzą jeszcze 17, ale to zależy jak lubisz jeździć jak spokojnie i tylko od czasu do czasu lubisz przycisnąć to powinien ci starczy jeśli oczekujesz czegoś więcej poszukaj co najmniej 1.4
 
 
     
 Bania26



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 433
Skąd: Białystok
Wysłany: 10 Sierpień 2010, 13:43   

a nie zastanawia was czemu ktoś sprzedaje roczną Corsę z tak małym przebiegiem w cenie 30tys. zł ? ( link nr 1 ) :uuu: moim zdaniem właśnie takie auta trzeba bardzo szczegółowo oglądać i sprawdzać przed zakupem.
 
 
     
 mauro



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 10 Sierpień 2010, 14:04   
   Moje auto: Bagażnik Flex Fix


Oczywiście trzeba się przyglądać bo pewnie oba bite, ten z linku 1 na pewno :) Ale link nr. 1 zasługuje na lepszą pozycję z powodu lepszego wyposażenia, lecz cena jest za niska jak na taką wersję. Autko w wersji B&W z dobrym wyposażeniem po lekkim dzwonie, rok 2009 powinno stać około 40 tys. coś może być nie tak z tą furą.
 
 
     
 Thomas



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Katowice / Wadowice
Wysłany: 10 Sierpień 2010, 16:38   

Po pierwsze: oba powypadkowe - wystarczy spojrzeć, że jest opisany pierwszy właściciel, garażowany, a opcja bezwypadkowy nie jest zaznaczona.
Po drugie: kto sprzedaje dobry samochód przejechawszy niecałe 6 tys km?
 
 
     
 Cz@rek



Informacje
opolskie

Imię: Jarek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 10 Sierpień 2010, 16:48   
   Moje auto: Corsa C 1.2 Black&Silver


Thomas napisał/a:
Po drugie: kto sprzedaje dobry samochód przejechawszy niecałe 6 tys km?

Zajrzyj na Mobile albo Autoscouta i zobaczysz ze auto z przebiegiem poniżej 10 tys to żaden rodzynek na zachodzie, tam jak komuś nie pasi auto to je sprzedaje to nie tak jak u nas ze jak auto nowe to na całe życie.
A co do tego ze auta są bite to należało by sprawdzić jak bardzo bo jak auto porządnie naprawione to nie ma co się martwic
 
 
     
 Thomas



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Katowice / Wadowice
Wysłany: 10 Sierpień 2010, 17:13   

Cz@rek napisał/a:

Zajrzyj na Mobile albo Autoscouta i zobaczysz ze auto z przebiegiem poniżej 10 tys to żaden rodzynek na zachodzie, tam jak komuś nie pasi auto to je sprzedaje to nie tak jak u nas ze jak auto nowe to na całe życie.

Sprawdziłem. W cenie do 7 - 8 tys euro, bo o takim przedziale cenowym mówimy można kupić powystawową pandę, atosa lub rozwalonego dwuletniego vw polo.

Wracając jednak do wyżej wymienionych cors, polecałbym je zostawić i szukać czegoś bezwypadkowego i nie napalać się na najtańsze z rocznika.
 
 
     
 Zakne


Informacje
mazowieckie

Wiek: 37
Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10 Sierpień 2010, 20:38   

@Cz@rku - samochód głównie będzie jeździł po Warszawie i to w centrum nie na obrzeżach, jedyne dalsze wypady to na mazury. Na początku też się zachwyciłem tymi samochodzikami a raczej ich ceną że kupie samochód za 30 tysięcy i to z 2009 roku + mały przebieg - jednak po chwili przyszło racjonalne myślenie. Przykładowo jestem właścicielem kupiłem ten samochód za 60 tysiecy (po opłatach etc) po roku wystawił bym ją za 45-50tys jeśli nie bita etc, a tutaj jest za 30 tysięcy i to mnie martwi, również to co zauważył Thomas - nie jest zaznaczone bezwypadkowy - wiadomo wezmę ją odrazu do opla aby sprawdzić jej stan, jednak jeśli usłyszę od sprzedającego że samochód jest lekko bity a w serwisie powiedzą że mocno to szkoda mi przejechanych kilometrów aby pojechać na "wycieczke".
 
 
     
 klapek


Informacje
LPG: Tak
Imię: Marcin
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 77
Skąd: Poznań
Wysłany: 11 Sierpień 2010, 20:49   
   Moje auto: corsovectroastra


ja bym szukał od pierwszego właściciela z polski. Ja swoją będę sprzedawać za 3 lata jak by co :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa D » Kupno Corsy D - Black & White
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.