Przesunięty przez: Kaszubski
9 Lipiec 2016, 11:44
Ukryte pod manetkami funkcje "komfort" P1-P7
Autor Wiadomość
 Umik


Informacje
pomorskie

Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29 Maj 2010, 07:23   Ukryte pod manetkami funkcje "komfort" P1-P7

Potrzeba matką wynalazku.
Wyjechałem z serwisu z aktywną opcją ograniczenia prędkości , ponieważ w instrukcji obsługi oraz polskim necie nie znalazłem tej informacji pozwalam sobie ją przytoczyć w wersji oryginalnej :


Cytat:

Turn the key to II then back to 0.

Leaving the key in, pull the indicator stalk and the wiper stalk towards you, at the same time, hold for 5 sec.

It should beep then P1 should come up on the dials.

Push indicator stalk down to scroll through- up to P7.

The following is a list of what each of the P numbers stand for :-

1. Welcome lights, off/on - headlights, rear light & reg plate lights come on when you unlock car
2. Auto Rear wiper, off/on - rear wiper starts when you have front wipers on and you put it into reverse
3. Touch control for indicators, off/on - 3 flashes instead of constant flashing when you half press indicator up or down
4. Automatic door & tailgate locking, off/on - doors lock when you reach about 10mph
5. Separate driver door unlocking, off/on - one press opens all the doors, boot and fuel flap when switched off
6. Speed limiter warning, off/speed - either switched off or comes on when you go over the selected speed
7. Warning tones volume, 1-5, volume of the the indicator beeps
 
 
     
 jjurgiel


Informacje
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 86
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 29 Maj 2010, 09:19   

w polskiej instrukcji to się nazywa "spersonalizowany kluczyk" str. 40
 
 
     
 Umik


Informacje
pomorskie

Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29 Maj 2010, 14:40   

Fakt , znalazłem - u mnie str.103 Wskaźniki i przyrzady :upss:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Wyposażenie wnętrza » Ukryte pod manetkami funkcje "komfort" P1-P7
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.