Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 10:10
Otwieranie centralnego zamka z pilota - Corsa B
Autor Wiadomość
 kanarblef
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Kwiecień 2009, 10:57   Otwieranie centralnego zamka z pilota - Corsa B

Witam.
Mam taki problem w swojej corsince mam centralny zamek ale oczywiscie tylko z kluczyka, zeby było wygodniej chce otwierać drzwi z pilota no i kupiłem sterowanie do podpięcia sie pod centralke no ale nie wiem gdzie ona się znajduje ponieważ była ona zamontowana fabrycznie.
więc interesuje mnie to czy ktoś moze wie gdzie się znajduje oryginalna centralka w Corsie w którą mógł bym wpiąć sterowanie z pilocikami ?

Edit by Finos: Regulamin FKC: pkt.5. Zakładając nowy temat pisz go z dużej litery i dopisuj frazę „w Corsie B".
Ostatnio zmieniony przez 3 Kwiecień 2009, 14:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 4 Kwiecień 2009, 18:53   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


Nie jestem pewien, ale najprawdopodobniej od strony pasażera pod schowkiem, za plastikiem. zaznaczone czerwoną strzałką.
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 4 Kwiecień 2009, 19:54   
   Moje auto: ASTRA G


W astrze na 100% jest tam, a w corsie powinno być analogicznie, prawdopodobnie będzie schowane pod puszką komputera. W najgorszym przypadku będzie po drugiej stronie u kierowcy.
 
 
     
 marcineq



Informacje
lubelskie

LPG: Nie
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 7
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 5 Kwiecień 2009, 14:00   

Niekoniecznie musisz się wpinać w tą centralkę od strony pasażera.
Ja u siebie miałem fabryczny centralny zamek bez pilota i kupiłem sobie zestaw z pilotami na allegro a wpiąłem się tak jak jest tu napisane:
Kod:
http://astra.autokacik.pl/technika/napraw/zdalne/zdalne.html

wszystko działa jak należy:)
I nie przejmuj się tym, że to jest od astry bo w corsie jest tak samo :D

*****
13. Zamieszczając link to innego forum ( nie będącego forum o tematyce Corsy) użyj opcji „CODE” - POPRAWIŁEM
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 5 Kwiecień 2009, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 kanarblef
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Kwiecień 2009, 22:47   

dzięki wam za podpowiedzi własnie dziś rozkręcałem i znalazłem mam to po stronie kierowcy :D no i teraz muszę się tylko podpiąć :) ale to juz jutro :) dzięki wam bardzo za podpowiedzi :) a opis który mi podrzuciłeś marcineq na pewno mi się przyda bo właśnie mam troszkę tych kabelków do podłącznenia a mam słaby schemat i mam jeszcze jedno małe pytanko :) bo mam właśnie w tym sterowaniu mozliwość zrobienia domykania szyb bo mam elektryczne i co wy o tym sądzicie czy warto się trudzić i podłączać to bo kumpel mi mowił ze w jakimś samochodzie to kiedyś zrobił to popaliły mu się siłowniki od szyb bo po zamknieciu samochodu pilotem szyby jak by sie zmykały cały czas i jak mowicie podłączać to ?
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 7 Kwiecień 2009, 13:32   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


kanarblef napisał/a:
robienia domykania szyb bo mam elektryczne i co wy o tym sądzicie czy warto się trudzić


fajny byłby efekt. Dobry elektryk co sie na tym zna niech ci to zrobi. Bo właśnie tekie cuda się robią jak sie nie ma pojęcia o takich rzeczach
 
 
     
 kanarblef
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 17 Kwiecień 2009, 10:42   

podłączone :) grzebałem grzebałem i znalazłem :) nie dokońca z astry jest tak samo bardzo podobnie :) ale u nas w korsach wiazka kabli idzie pod kostkami oddzielnie tak ze jak by ktoś chciał to robić to niech nie szuka w kostkach i tylko odkręci te kostki od progu a pod nimi idzie wiazka i w niej są te przewody a jakie kolory to nie pamietam ale sposób na ich odnalezienie bardzo prosty potrzeba zwykłą probówkę z przewodem i rozkrącenie lewych drzwi i odpiecie kostki i szukanie po kabelku :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ elektryczny, zapłon » Otwieranie centralnego zamka z pilota - Corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.