Przesunięty przez: Kaszubski
12 Kwiecień 2016, 19:26
Jak wyciągnąc tylne szyby w Corsie B 3 drzwiowej.
Autor Wiadomość
 Jasioracek



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 118
Skąd: Racibórz
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 9 Kwiecień 2009, 10:22   Jak wyciągnąc tylne szyby w Corsie B 3 drzwiowej.

Siema.
Chcę przyciemnić szyby w corsie B 3 drzwiowej lecz nie wiem do końca jak sie wyciąga szyby.
Wie może ktoś jak to sie robi bez problemowo??
|||||||||
przeniesione z TUNING do PORADY
Ostatnio zmieniony przez dudu 9 Kwiecień 2009, 16:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 wiktorro8
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Kwiecień 2009, 10:26   

Witam ! Też mam ten sam problem , poniewaz jestem od tygodnia kierowca . Prosimy o podpowiedzi :)
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 9 Kwiecień 2009, 10:55   
   Moje auto: Porshe 911


szyby są wklejane więc będzie problem! pozostaje wycinanie linką stalową i potem ponowne wklejenie
nie ma innej opcji :zawstydzony:
 
     
 Jasioracek



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 118
Skąd: Racibórz
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 9 Kwiecień 2009, 11:12   

Czyli samemu lepiej to nie robić?
 
 
     
 maciu1922


Informacje
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 66
Skąd: Skoki
Wysłany: 9 Kwiecień 2009, 11:20   

lepiej nie, dlaczego?
- problem z wyciągnięciem szyby, jeszcze coś uszkodzisz
- mogą wyjść zacieki na tylniej szybie (folia się źle ułoży na krawędziach), jak w większości przypadków po przyciemnianiu wygiętych szyb
- koszta: klej do szyb, folia przyciemniająca (około 50 zł), a w firmie za tylnią szybę skasują Ci pewno ze 150 max i będzie to porządnie zrobione
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 12 Kwiecień 2009, 12:54   
   Moje auto: VW Golf 4


ja w mojej Cosiarce mam przyciemnione szyby....nie były one wyciągane.Folia jest dobrze zrobiona żadne pęcherzyki nic się z nią nie dzieje.szyba została odtłuszczona benzyną ekstrakcyjną później przemyta płynem do szyb.Dalszy etap tj spryskanie szyby wodą naniesienie folii i delikatnie ściągaczem do szyb pozbywamy się nadmiaru wody spod folii.to były boczne szyby...na szybę tylnią nie znam knifu ( z kumplem robiłem w jego aucie i nie dało się jej porządnie przykleić (załamywała się) chyba trzeba ją jakoś naciąć z szerokości i z 2 kawałków poskładać (jak ktoś wie jak to zrobić inaczej niż ja napisałem to czekam na info) ja dałem 300zł za przyciemnienie szyb (folia z wyższej półki) :)
Pozdrawiam :)
dodam że robiłem to jakoś w maju zeszłego roku (trzeba poczekać na wyższe temp. żeby woda szybciej wyparowała spod folii) autko najlepiej zostawić na słońcu niech się "suszy" :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Karoseria » Jak wyciągnąc tylne szyby w Corsie B 3 drzwiowej.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.