Zagłówki przednie
Autor Wiadomość
 WIEL


Informacje
podlaskie

LPG: Nie
Imię: Wiesław
Dołączył: 02 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd: Białystok
Wysłany: 2 Kwiecień 2018, 17:43   Zagłówki przednie
   Moje auto: Corsa 1,4 Enjoy


Kupiłem w lutym nowy Opel Corsa 1,4 Enjoy rocznik 2017. Z powodu problemów z kręgosłupem muszę mieć oparcie mocniej odchylone do tyłu. Ale wraz z oparciem odchyla się także zagłówek. A ja chciałbym podczas dłuższych wyjazdów opierać głowę o zagłówek. Niestety zagłówek przesuwa się tylko w górę lub w dół. Nie da się pochylić go do przodu, jak miałem w Chevrolecie Aveo. Może da się wymienić zagłówek na inny z regulacją poziomą? Czy ktoś może mi w tej sprawie poradzić?
 
     
 Airline


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Corsarz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 102
Skąd: Gliwice
Wysłany: 3 Kwiecień 2018, 11:55   
   Moje auto: Corsa E 1.4 XEL 90KM


Cześć, nie słyszałem żeby ktos takie cuda uprawiał :wstyd:
Tak na logikę to zmierz rozstaw tych dwóch prętów od zagłówka oraz ich średnicę i popytaj w jakiś sklepach które tym handlują. Może coś dopasujesz... pojęcia nie mam.
 
     
 mietrusz


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 515
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 3 Kwiecień 2018, 12:19   Re: Zagłówki przednie
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM


Ja miałem problem z bólem jakie powodowały siedzenia w Corsie D tzw."komfortowymi" to dałem fotel do tapicera który dorobił wkładkę na siedzenie i już nie uciskało.Myślę że najtaniej byłoby dla ciebie jakby taki fachowiec od tapicerki samochodowej zrobił nakładkę na zagłówek taką która byłaby dla ciebie w sam raz.Przy sprzedaży zdejmiesz i masz z przodu dwa takie same a dorobiony element do nowego może dopasujesz.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa E - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Opel Corsa E » Wyposażenie wnętrza
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.