Corsche a subwoofer
Autor Wiadomość
 swiezak01


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 2
Skąd: Northampton
Wysłany: 20 Kwiecień 2017, 20:36   Corsche a subwoofer
   Moje auto: Corsa D 1.4


Siemanko ludziska :)

Jako że chciałbym mieć miejsce w bagażniku alubie jak mi coś "tłucze" w samochodzie mam na myśli normalny dzwięk :D to chciałem zapytać jak albo co wybrać tak aby miejsce w bagażniku bylo przynajmniej na małe zakupy :D ale też żeby grało )

Bo zbliża sie okres letni no i wiadomo każdy chciałby korzystać wolnego gdzieś pojechać itp czasami trafi sie że znajomi też chcą jechać ale nie maja własnego pojazdu wiec pasowałoby ich zabrać ale w tym momencie musze wyciągać specjalnie całą skrzynie aby pomieścić wszystki torby ...

poniżej wstawiam zdjęcie jak to aktualnie wygląda a może akurat ktoś będzie miał jakiś ciekawy pomysł :) )

 
     
 Raf02


Informacje
lubelskie

LPG: Nie
Imię: Rafał
Pomógł: 13 razy
Wiek: 31
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 131
Skąd: Radzyń Podl.
Wysłany: 20 Kwiecień 2017, 21:25   
   Moje auto: '99 Corsa B 2.0 16V Turbo 225hp/340Nm


Przy takiej olbrzymiej skrzyni to dla ciebie normalny dźwięk? aha ok :D to nie wiem czy coś mniejszego cię zadowoli ;p
Spróbuj z małą skrzynią zamkniętą o wielkości głośnika np: 25cm, miałem coś takiego i w zupełności mi wystarczało. Może głośnik w miejsce koła zapasowego?
W Corsach jak widać nie ma dużego pola manewru, albo miejsce albo dobre wysokie tony ;)
 
     
 swiezak01


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Michał
Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 2
Skąd: Northampton
Wysłany: 22 Kwiecień 2017, 12:38   
   Moje auto: Corsa D 1.4


Raf02,

Hah ! wiesz jak to jest im więcej masz tym więcej chcesz :D .
Myślalem na kołem zapasowym tylko teraz zrób taką zabudowe :D To jest talent dopiero :D
póki co to myśle czy by nie wsadzić poprstu właśnie 2x25 albo pojedyńczą tak tylko aby coś "dudniło " podczas jazdy w samochodzie :D
Bo raczej zalezy mi na dzwieku wewnątrz a nie odwrotnie :P

Ale dzieki za rady Pozdro dla ciebie ! :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Techniczny » Car Audio » Corsa D » Corsche a subwoofer
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.