Opel Corsa C 1.3 CDTI 2006 rok
Autor Wiadomość
 Piecia



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Piotr
Pomógł: 5 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 299
Skąd: Warszawa/Merzig (DE)
Wysłany: 26 Grudzień 2018, 17:21   
   Moje auto: Corsa C 1.3 CDTI


siemka ;)

co prawda jest już drugi dzień świąt, ale życzeń nigdy za wiele... ;)

Życze Wam wszystkiego najlepszego ;) Aby Corsy bezawaryjnie śmigały i z rudą się nie spoufalały :D



Ładną mam choineczkę w tym roku? ^^
 
     
 Piecia



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Piotr
Pomógł: 5 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 299
Skąd: Warszawa/Merzig (DE)
Wysłany: 9 Czerwiec 2019, 15:53   
   Moje auto: Corsa C 1.3 CDTI


Cześć,
dawno mnie tu nie było, już spieszę z wyjaśnieniami ;) Od ostatniego posta dużo się zmieniło. Czy to źle czy dobrze oceńcie sami, w moim odczuciu jest znacznie lepiej :D

Nie będę poruszać sfer wykraczających poza motoryzację ;) to nie na to miejsce.

Od jakiegoś czasu "dorabiam" sobie w studiu detailingowym, które prowadzi znajomy w mojej miejscowości. Ma strasznie dużo zleceń i często potrzebuje mojej pomocy ;) Dodatkowe zajęcie zabiera i tak skromny czas wolny, przez co rzadziej zaglądam na forum ;/ postaram się to zmienić...


Od ostatniego posta w listopadzie na temat Corsy do 14 marca, miała się wspaniale... pisze miała bo ją sprzedałem. Ale zacznijmy od daty 2.01.19. Pojechaliśmy do Belgii nad morze Północne, trzeba było odpocząć po pracowitych świętach (jakby ktoś nie wiedział to z Narzeczoną pracujemy w Gastro). Tego samego dnia wieczorem zadzwonił tata, że jest okazja. Tanio mogę kupić Opla Astrę J 2012 rok, 1.7 CDTI 110koni i do tego są dwie do wyboru xD takie same które różnią się tylko przebiegiem. Dodał żebym się spieszył bo jutro przyjeżdża handlarz i zabiera obie. Podjeliśmy decyzję szybko, że bierzemy nowego Opelka do rodzinnej floty ;p Następnego dnia rano dałem cynk tacie, że bierzemy tego z mniejszym przebiegiem (oczywisty wybór). Samochód jest z pewnego zródła z Polskiego ASO, jako auto dwuletnie wszedł w posiadanie szefów taty jako samochód do wypożyczalni. Tak kupiłem auto, które było wypożyczane, drugi miał trochę gorzej bo jeździł na Uberach, stąd znacznie większy przebieg.

Plusy są takie, że auto było praktycznie od początku pod kontrolą mojego Ojca, musiał być cały czas sprawny i zadbany. Regularnie był prany i odkurzany.

Jeśli chcecie to założę na Naszym forum temat dla Asterki.

Co się stało z Corsą?


Po przyjeździe do Polski na urlop wystawiłem Corsę z trochę zawyżoną ceną. Miałem nadzieję, że Corsa jednak zostanie i może się nie sprzeda, a jak się sprzeda to jeszcze się na niej zarobi xD po kilku dniach ciszy, zadzwoniła sympatyczna Pani zainteresowana zakupem. Opowiedziałem jej i jej mężowi historię Corsche, o jej bolączkach i ewentualnych naprawach i wymianach, które będą musieli wziąć na siebie. Nic nie ukrywałem ;) po jeździe próbnej umówiliśmy się na następny dzień, że pojedzimy zrobić przegląd i spiszemy umowę.

Corsa trafiła w kobiece ręce ;) parkuje niedaleko mnie, także na pewno jeszcze ją odwiedzę :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 11 z 11 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Opel Corsa C 1.3 CDTI 2006 rok
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.