Wymiana żarówki kierunkowskazu przedniego PSY24W
Autor Wiadomość
 witek_77


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Adam
Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 23
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 18 Październik 2020, 12:57   Wymiana żarówki kierunkowskazu przedniego PSY24W
   Moje auto: Corsa E 2016 1.4 90km B14XEL


Hej. Ktoś wie jak dobrać się do żarówki kierunkowskazu ? Odkręciłem nadkole nawet i nie widać nic. Są zakrętki tylko na postój/dzień, mijania i drogowe. Nad wtyczką widać jakąś niby klapkę płaską ale nie wiem czy to rozbieralne jest. Muszę zrzucać zderzak i wyciągać lampę ? Nie ukrywam, że mi się nie chce. Coś mi się popierniczyło z elektroniką w samochodzie i zbieg okoliczności, że żarówka też padła. Może być sprawna więc chcę wyjąć z auta nim kupię nową.
 
     
 007kamillos


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Kamil
Dołączył: 13 Mar 2021
Posty: 1
Skąd: Ząbkowice Śląskie
Wysłany: 13 Marzec 2021, 13:19   Re: Wymiana żarówki kierunkowskazu przedniego PSY24W
   Moje auto: Corsa E 1.3 CDTI 2016


Cześć. Mam ten sam problem. Żeby dostać się do przedniej żarówki kierunkowskazu musisz ściągnąć zderzak i wykręcić lampe. Na gorąco wypalasz otwór w miejscu gdzie powinna być zaślepka, wymieniasz żarówke na OE/OEM Number:13503444 i wklejasz spowrotem wycięty kawałek plastiku. Pozdrawiam.
 
     
 madżenta


Informacje
kujawsko pomorskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Dołączył: 01 Gru 2018
Posty: 51
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 14 Marzec 2021, 09:10   
   Moje auto: Corsa E; 1,4 90 KM


Dobre pytanie, w instrukcji jest napisane:" Kierunkowskazy przednie są wyposażone w żarówki o długiej żywotności, których nie można wymieniać. W przypadku uszkodzenia żarówki o długiej żywotności należy skontaktować sie z warsztatem"
Co za debilizm, mam jechać do Aso, a tam co? wymienią mi całą lampe. Pozostaje tylko wypalenie dziury, jak kolega wyżej zrobił? Swoją drogą, dobry patent :okk:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa E - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Opel Corsa E » Oświetlenie
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.