2017 ColorEdition Summit White
Autor Wiadomość
 tip


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Sławek
Wiek: 52
Dołączył: 19 Paź 2015
Posty: 27
Skąd: Legionowo
Wysłany: 28 Grudzień 2016, 15:14   
   Moje auto: B 1.4T NEJ, 75 kW / 100 KM Start/Stop, 6-bieg


CorsaE2017 napisał/a:
Mymciak, ... ostatnio jechalem Lexusem RX i tam bylo jak na kanapie dziury w drodze jak moja glowa a ja moglem zasnac tak komfortowo bylo haha .


Niezłe porównanie... trzezba było jeszcze z Bentlejem ;-) . A nawiązując do tematu, ten model i tak jest całkiem nieźle zestrojony pod względem komfortu, jak dla mnie nawet za bardzo kosztem prowadzenia..ale ,ja to ja jeżdżę na codzień civicem na 17". Zawieszenie daje radę, nie rozleci sie na naszych drogach, może czasem będzie tylko mocniej czuć te doły. Za to polecam do 17 dobrać odpowiednie gumy, kompromis pomiędzy sztywnością a komfortem (można tago dokonać). Nie chce tu reklamować, ale dodam, iż jeżdżac dłuższy czas na marce opon z Francji na M, po ich zmianie na markę z Niemiec na G, przy zachowaniu tego samego rozmiaru opon i felg, komfort był wyraźnie wyższy. nie chodzi tu o głośność, spalanie, ale sposób "pracy" opony na nierównościach.. i to przy profilu 45..czyli można? można..
 
     
 xxvvcc


Informacje
zachodniopomorskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Michał
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 151
Skąd: Szczecin
Wysłany: 1 Lipiec 2017, 22:48   
   Moje auto: z12xep


A ciekawe czy Wiecie jakiej firmy jest oprogramowanie nawigacji ?
Pewno firmy "Here" http://opel.navigation.com/home/en_GB/OpelEMEA/GBP
A firma Here to inaczej pochodna Nokii która wykupiła firmę Navteq i przejeła nawigacje w wielu firmach samochodowych.
Wystarczy ściągnąć sobie na smartfona aplikację Here i mamy to samo.
I co najważniejsze aktualizacje są całkowicie za darmo.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa E - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » 2017 ColorEdition Summit White
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.