Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 17:03
Jak sprawdzić wersję wyposażenia corsy c?
Autor Wiadomość
 Arek
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 28 Luty 2009, 12:44   Jak sprawdzić wersję wyposażenia corsy c?

Witam! Moja Corsa przywędrowała z Francji - niestety bez dokumentów potwierdzających jaka to wersja wyposażenia. Natomiast przy ubezpieczeniu pytają się nieraz o wersję no i sam chciałbym wiedzieć ;) Mam klimę manualną, elektryczne szyby i lusterka, 4 poduchy, 1,3 cdti - może ktoś wie jaka to wersja?
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Luty 2009, 14:45   

No w Twoim przypadku to na pianie o wersję odpowiadasz 1.3CDTI, albo 3D lub 5D :)
No chyba, że na błotniku, lub drzwiach masz coś naklejone tak jak te całe obecnie produkowane wersje N-Joy, COSMO czy jakieś takie :oczami: ;)
 
     
 Arek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Luty 2009, 18:24   

Właśnie o nazwę wyposażenia mi chodzi - cosmo, comfort czy coś tam jeszcze. Gdzieś tam mi wpadło w ucho, że jakoś z numerów autka można rozpoznać wersję wyposażenia.
 
     
 ToMaSh[PL]
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Luty 2009, 19:42   

Możesz sprawdzić jaką masz wersję po numerze VIN. 7my znak w tym numerze charakteryzuje Twoją wersję wyposarzenia
 
     
 Fahoo
Master of diagrams



Informacje
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 246
Skąd: Białystok
Wysłany: 23 Marzec 2009, 17:29   

Arek, daj nr vin to postaram ci sie dac pełną specyfikacje.
 
 
     
 skalops
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Marzec 2009, 22:37   

cześć chciał bym sie dowiedzieć co to za wersja wyposazenia kryje sie pod symbolem GL ??
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Marzec 2009, 18:16   

skalops napisał/a:
cześć chciał bym sie dowiedzieć co to za wersja wyposazenia kryje sie pod symbolem GL ??
Podstawowa :)
Choć często GLS może mieć mniej wypasu niż GL, bo do GL możnabyło dokupić różna rzeczy.
GL miało 13" koła, a GLS 14" (w Astrach F, nie wiem jak w Corsach).
Mojej Żanetki Astra F jest w wersji GL, ale ma kilka elementów wypasu! Szyberdach (opcja nawet w GLS), zielone szybki (standard w GLS), metalik (dopłata w każdej wersji), radio+6 głośników (też opcja w GLS). GLS miała też na przykład termometr.
GLS ma też lepszej jakości materiały tapicerskie (w opcji welur, którego nawet za dopłatą nie może mieć GL).

No i możnaby wymieniać, bo inaczej jest w Corsach inaczej w Astrach a jeszcze inaczej w Vectrach... :) :) :) :) Mam nadzieję, że trochę rozjaśniłem.
 
     
 skalops
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Marzec 2009, 19:01   

no ja w sumie nie wiem kupiłem to autko w sobote i z nr Vin winika że to wersja GL ale ma 15 calowe alusy opla, 2 el szyby klima białe zegary termometr tez jest, ma takie czarne listwy progowe i kubełkowe fotele taka niby obszyta kierownice ale raczej nie skórą krótsza gałka zmiany biegów ze srebrną wstawką wydaję mi sie że to troche bogatsza wersja
 
     
 Blade1984



Informacje
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 129
Skąd: Włocławek
Wysłany: 5 Maj 2009, 07:40   

Kolego masz wersje sport .
Ja mam takie same wyposażenie co ty i mam wersje sport.
 
 
     
 wujek_wilq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Czerwiec 2009, 07:42   

Mam pytanko mój Corsiacz to rzekomo wersja Comfort co powinno się w nim znajdować?
 
     
 Fahoo
Master of diagrams



Informacje
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 246
Skąd: Białystok
Wysłany: 24 Czerwiec 2009, 13:06   

wujek_wilqdaj vin na pw coś skombinuje z aso
 
 
     
 Gost


Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 12
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18 Sierpień 2009, 22:07   

wujek_wilq napisał/a:
Mam pytanko mój Corsiacz to rzekomo wersja Comfort co powinno się w nim znajdować?


witaj :) od paru dni jestem posiadaczem corsiacza, rownież w wersji comfort. autko posiada m .in kubelki, klime, 8 poduch, niebieską tapicerę, radio +cd +6 glosnikow, wielofunkcyjną kierownicę, szyberdach elektryczny, lusterka podgrzewane i elektryczne, elektrycznie otwierane szyby, swiatła przeciwmgielne w zderzaku (przod), regulacje kierownicy, fotel regulowany 3 gora doł + oparcie + tył przod, centralny zamek, felgi 15", tylne światla tak jakby przyciemniane :) ) dzieloną tylną kanapę, itd :) jedyne czego brakuje to climatronic. dodam ze auto jest z 2002 roku.
Ostatnio zmieniony przez Gost 19 Sierpień 2009, 13:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 Fahoo
Master of diagrams



Informacje
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 246
Skąd: Białystok
Wysłany: 19 Sierpień 2009, 06:38   

Gost,- wujek_wilq Już od jakiegoś czasu wie dokładnie co powinno znajdować się w aucie...Raz dwa popraw posta, bo będzie warn!!! POLSKIE LITERY!!!
 
 
     
 Gost


Informacje
Wiek: 34
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 12
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19 Sierpień 2009, 13:18   

tak więc przepraszam :) nie widziałem odpowiedzi wiec myślałem że moj post mogłby sie przydać :) pozdrawiam
 
 
     
 Mystic888


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Mateusz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 2
Skąd: Żory
Wysłany: 23 Marzec 2017, 16:54   
   Moje auto: C Sport 1.2


Nie chce zakladac nowego tematu.
Co rozni wersje Sport od innych?
 
     
 Piecia



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Piotr
Pomógł: 5 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 299
Skąd: Warszawa/Merzig (DE)
Wysłany: 25 Marzec 2017, 16:52   
   Moje auto: Corsa C 1.3 CDTI


Mam pytanie odnośnie naklejki PIRET na tylnej klapie. Co oznacza ta naklejka?
Spotkał się ktoś z czymś takim?



Widziałem Corsę C z taką samą naklejką, też 1.3 CDTI, 2004, tylko totalny golas.

Jedyny trop w Googlach to informacja o salonie sprzedaży w Belgii Opel Piret. W sumie by się zgadzało, ponieważ mam papiery po francusku.

http://opel.piret.be/

Ktoś coś wie?

Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Inne » Jak sprawdzić wersję wyposażenia corsy c?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.