Już nie zapomnisz o przegladzie i ubezpieczeniu!
Autor Wiadomość
 iparts



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: iparts
Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 5 Wrzesień 2016, 08:10   Już nie zapomnisz o przegladzie i ubezpieczeniu!
   Moje auto: Opel


Czasem zdarza się że kierowcy zapominają o ważności przeglądu technicznego i końcu polisy ubezpieczeniowej, dlatego uruchomiliśmy specjalny system przypominający o tych dwóch ważnych datach.



Jak to łatwo uruchomić? Zaloguj się do swojego profilu na www.iparts.pl i kliknij w – „Moje konto” w prawym górnym rogu. Następnie, w zakładce - „Moje auta”, wyraź chęć otrzymywania maili, uzupełniając datę ważności polisy OC oraz datę ważności badania technicznego. Dzięki temu otrzymacie mailowe przypomnienia na 30 oraz 5 dni przed końcem terminów!
 
 
     
 woocash


Informacje
opolskie

LPG: Tak
Imię: Darek
Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 2
Skąd: Tarnów
Wysłany: 27 Marzec 2017, 20:34   
   Moje auto: Corsa


Genialna sprawa :D
 
     
 Smart66


Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Imię: Marek
Dołączył: 05 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 8 Czerwiec 2017, 23:01   
   Moje auto: Corsa 1.4


Super to wygląda :D
 
     
 j.kar
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Czerwiec 2017, 10:50   

Z tym ubezpieczeniem to fakt, może trochę przeginają, ale to też na nasze życzenie, bo kiedyś może i oc było tańsze, ale nie było tak powszechnego kwestionowania wysokości odszkodowań, samochody zastępcze i te sprawy. To wszystko kosztuje. A nie da się robić tanich usług ubezpieczeniowych z full servisem. mBank mają ciekawą ofertę, także ubezpieczeniową. Sprawdź tutaj sobie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » Już nie zapomnisz o przegladzie i ubezpieczeniu!
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.