zasilanie kompresora klimatyzacji
Autor Wiadomość
 pimpek19765


Informacje
zachodniopomorskie

LPG: Nie
Imię: krzysztof
Dołączył: 31 Lip 2016
Posty: 4
Skąd: KOSZALIN
Wysłany: 31 Lipiec 2016, 14:22   zasilanie kompresora klimatyzacji
   Moje auto: corsa d 1.3


Witam ekipę forum. Mój problem to urwana wtyczka od kompresora klimy. Niestety nie mam pojęcia jak podłączyć kabelki.Z której strony plus a której minus.I tu prośba do was,aby ktoś spojrzał u siebie pod auto odchylił lekko peszel koło wtyczki i napisał mi z której strony jaki kabelek.Ja mam czarny (-) i żółto niebieski (+).Stojąc przodem do auta.Lub inaczej;jaki kolor jest ze strony zaczepu,takiego dzyndzelka ;p Biegunowość ma znaczenie gdyż jest tam równolegle dioda.Błędne podłączenie spowoduje uszkodzenie elektrozaworu,co za tym idzie sprężarki. Dzięki chłopaki.
 
     
 pimpek19765


Informacje
zachodniopomorskie

LPG: Nie
Imię: krzysztof
Dołączył: 31 Lip 2016
Posty: 4
Skąd: KOSZALIN
Wysłany: 1 Sierpień 2016, 19:35   
   Moje auto: corsa d 1.3


Czy naprawdę jest tak ciężko spojrzeć jaki kabelek z której strony? Regulamin forum mówi że stworzono je po to aby sobie pomagać,ale jak ja widzę to wszyscy mają w dupie moją prośbę.Życzę wam szanowni forumowicze aby i wam udzielono pomocy w taki sam sposób jak i mi.Czyli wcale.Pozdrawiam ekipę.
 
     
 pimpek19765


Informacje
zachodniopomorskie

LPG: Nie
Imię: krzysztof
Dołączył: 31 Lip 2016
Posty: 4
Skąd: KOSZALIN
Wysłany: 17 Sierpień 2016, 20:21   
   Moje auto: corsa d 1.3


I co Nygusy. Ja rozwiązanie swojego problemu znalazłem. Życzę wam aby i któremuś z was urwała się wtyczka, a jest tak podle wystająca że każdemu się zdarzyć może. I rozwiązanie: kabelek czarny (-) od strony zatrzasku, albo na odwrót. Od strony zatrzasku kabelek żółto niebieski. A zresztą, nie pamiętam, albo nie chcem pamiętać. haha Powodzenia. Widzę że to super forum. :okk:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Układ chłodzenia, ogrzewanie, klimatyzacja » zasilanie kompresora klimatyzacji
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.