Jak zamontować dokładkę przedniego zderzaka z Leona Cupry w
Autor Wiadomość
 Pieter



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Piotr
Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 9
Skąd: SWD
Wysłany: 11 Listopad 2017, 00:09   Jak zamontować dokładkę przedniego zderzaka z Leona Cupry w
   Moje auto: corsa c Z12XEP


Cześć, przesyłami kilka wskazówek jak zamontować dokładkę przedniego zderzaka z Leona Cupry w Corcie C.
A więc tak:
dokładka zderzaka Seata Leon Cupra, kształtem pasuje do zderzaka w Corsie C (jak również do wiele innych marek i modeli samochodów). Nie mam zdjęć z montażu dokładki w mojej corsie więc posłużę się kilkoma innym fotkami.
Po demontażu L i P „hokeja” należy usunąć środkową część przetłoczenia” pod zderzakiem do którego zamocowany jest „hokej” , według środkowego "wcięcia" dokładki,

Kilka uchwytów dokładki z Leona Cupry trzeba zeszlifować ponieważ nie pasują do otworów w przetłoczeniu zderzaka corsy , jak przyłożysz dokładkę to zobaczysz które będą do usunięcia

Pod zderzakiem jest osłona w której trzeba wykonać otwory żeby zamocować dwa uchwyty dokładki, po dopasowaniu mocujemy za pomocą kleju lub wkrętów (technika dowolna, kto co preferuje).

Po założeniu dokładki przykręcamy ją kilkoma wkrętami od spodu oraz obcinamy wystające końcówki na bokach (dokładka jest większa od krawędzi dolnej zderzaka corsy).

I kilka fotek, corsa już z zamontowaną dokładką



mam nadzieję że się Wam przyda "mini poradnik" pozdrawiam :)
 
     
 

Informacje
Wysłany: 11 Listopad 2017, 21:48   

Oczekuje na akceptację
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Poradniki - manuale Corsa C
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.