Corsa B 1,5 TD Sport by DarQ_
Autor Wiadomość
 DarQ_


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Darek
Wiek: 33
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 1
Skąd: Mława
  Wysłany: 6 Marzec 2016, 01:36   Corsa B 1,5 TD Sport by DarQ_
   Moje auto: Corsa B 1,5TD


MODEL: CORSA B
ROK PRODUKCJI: 1995
SILNIK: 1,5 Turbo diesel isuzu
UKŁAD DOLOTOWY: seria
UKŁAD WYDECHOWY: seria
ELEKTRONIKA: pakiet Sport
UKŁAD NAPĘDOWY: seria
ZAWIESZENIE: gazówki KYB + springi -30/20mm
FELGI: 13" + popularny alu dekiel ;)
OPONY: zimóweczki
UKŁAD HAMULCOWY: seria
ŚRODEK: pakiet sport
WYPOSAŻENIE: fotele sport z regulacją glębokości, 2 poduszki, wspomaganie, centralny zamek, elektryczne szyby, dimmer, szyberdach więc nie jest źle ;)


OPIS MOJEJ FURY - KRÓTKA HISTORIA: Autko mam od niedawna, kupiłem przypadkowo od klientki (pracuję w ubezpieczalni), jest to obecnie chyba 5 samochód na podwórku, do tego jeszcze 2 motocykle, więc czy chcę czy nie za dużo czasu na jeżdzenie corsiną nie ma, ale bardzo lubię te autko.

Do rzeczy- Corsa przybyła do Polski w 2008roku z niemiec i od tej pory była w jednej rodzinie, ja nabyłem ją w tym roku. Największą bolączką mojej furki jest wychodząca rdza no ale co zrobić w końcu to 1995rok. w momencie zakupu wyglądała tak :


pierwszą rzeczą którą zrobiłem była wymiana łożysk (wyły jak wściekłe) oraz za jednym zamachem szczęk hamulcowych z tyłu


potem zabrałem się za wyblakłe plastiki- motyw podpatrzony z forum bmw czyli opalarka;) do tego warto je raz na jakiś czas przepastować, w tym tygodniu wpadła także symboliczna gleba + nowe emblematy łoopla ;) ostatnio też braciakowi zostało folii z przyciemniania swojego auta więc okleiliśmy szyby corsie - niestety wyszło słabo i my także bo nie wiem jak dotarłem do domu;) .


dzisiaj założyłem też nowe białe żarówki z delikatną poświatą i autko na chwilę obecną wygląda tak:



PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ:
-Chcę przyciemnić/kupić lampy przednie
-poci się spod pokrywy zaworów więc będę wymieniać uszczelkę ;)
-zakup jakiejś dobrej felgi, ewentualnie będę poszerzał stal gdy niczego nie wynajdę
-przedłużyć przedni zderzak hmmm... może jakaś dokładka? No i wywalę chlapacze z tyłu :zly2:
-chciałbym też zwiększyć doładowanie bo z tego co się orientuję ten silniczek może lepiej się odpychać ;)
-kolektor 421 przelot
-wymiana podświetlenia wewnątrz na czerwony
-chciałbym czarną podsufitkę
-im dalej kombinuję tym bardziej płynę ;) czas pokaze
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Corsa B 1,5 TD Sport by DarQ_
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.