[Corsa D] Moja Corsałka :D
Autor Wiadomość
 Cody97


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Dawid
Wiek: 26
Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Czeladź
Wysłany: 6 Luty 2016, 22:50   [Corsa D] Moja Corsałka :D
   Moje auto: Opel Corsa D


Hej Wszystkim, od około pół roku jestem użytkownikiem Corsy d z 2010r. z Silnikiem 1.2 o mocy 69Km. Corsa służyła jako jeden ze służbowych pojazdów w firmie, w której pracuje mój tata i udało nam się ją z Tamtą odkupić. Przy Corsie zrobiłem już parę rzeczy, ale oczywiście to nie koniec min. został oklejony dach folia czarny połysk, przyciemnione zostało 3 światło stop, dokupiłem lotkę na tylną klapę, która czeka już na montaż, zamontowałem głośniczki JL Audio oraz kupiłem 17-calowe felgi aluminiowe niestety nie wiem dokładnie z jakiego modelu opla pochodzą :/ Mam nadzieję, że znajdę parę ciekawych pomysłów na tym forum :) Jeszcze parę fotek :




 
     
 Przemas922



Informacje
slaskie

Imię: Przemek
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 15
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 12 Luty 2016, 13:58   
   Moje auto: Corsa D


Ładna :powodzenia:
 
 
     
 adrian1896


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Adi
Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: śląsk
Wysłany: 12 Luty 2016, 19:48   
   Moje auto: Opel corsa D 1.2


Witam, jaki jest koszt dobrego nagłośnienia do corsy? Jak z instalacją, nie ma problemu?
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 15 Luty 2016, 15:01   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Dobrze Się Corsiątko zapowiada :) Ciekawe Felgi bo Taki Prosty ale bardzo poprawny Wzór.


Co do CarAudio Jak fabrycznie Była instalacja to wszystko da się zamontować raczej bez problemów. Co do Kosztów Masz fantazję i czas idzie skonfigurować nie najdrożej fajne granie.. :)


I od Moderatora: Nie wstydź się skąd Jesteś a To pomoże jeśli Forum zacznie się rozwijać.. :)
 
 
     
 Cody97


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Dawid
Wiek: 26
Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Czeladź
Wysłany: 21 Luty 2016, 23:16   
   Moje auto: Opel Corsa D


Dziękuję za pozytywne opinie dziś udalo mi sie jeszcze polakierowac klamki pod kolor oraz lotke na tylno klape jutro dodam zdjeci jak sie prezentuja a co do audio kolega bardzo dobrze sie na tym zna zrobil mi taki wstepny kosztorys i poskladal dość fajny zestaw, który w mojej corsie powinien fajnie grac niestety duzym kosztem sa maty wygluszajace ale mysle ze warto, a taki zestawik to koszt w okolicy 1500-1700 zl na gotowa wiadomo mozna sobie wszytsko bardziej rozbudowac ale co za tym idzie cena rośnie ;)
 
     
 Cody97


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Dawid
Wiek: 26
Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2 Marzec 2016, 22:37   
   Moje auto: Opel Corsa D


Wybaczcie za nieobecność, ale wypadł mi wyjazd i nie mogłem dodawać postów ale już wróciłem i oto efekty wcześniejszej pracy mianowicie klamki i lotka już w kolorze:



Przy okazji poprawiłem troszkę wygląd dekielków do felg, po prawej jak było po lewej jak jest :


A i zapomniałbym zrobiłem sobie też wyświetlacz radyjka w kolor niebieski, i postanowiłem zrobić tak oświetlenie radia, pokrętła oraz zegary, ale na razie tutaj macie wyświetlacz:

 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 7 Marzec 2016, 11:29   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Prośba zrób Coś ze zdjęciami bo się strasznie forum rozjeżdża - To Tak od Administracji


Ponadto Widać Progress Trzeba Chwalić :) Działaj :) Białe Corsy Mają Coś w Sobie choć kojarzą się z Vanem :)
 
 
     
 Cody97


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Dawid
Wiek: 26
Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Czeladź
Wysłany: 8 Marzec 2016, 21:39   
   Moje auto: Opel Corsa D


Dzięki za info chyba za duże zdjęcia były, teraz będe wrzucał mniejsze sorki, że po ciemku ale chciałem wam pokazać jak prezentuje się lotka i klamki :
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa D] Moja Corsałka :D
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



Czytaj nasze artykuły http://publikujemy.pl/category/zakupy/%
   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.