Przesunięty przez: DAMIAN1991
28 Luty 2016, 17:14
Problem z maglownicą.
Autor Wiadomość
 Master76


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: Rafał
Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 5 Styczeń 2016, 16:39   Problem z maglownicą.
   Moje auto: Corsa b x10xe


Witam,
Najpierw chciałbym przywitac wszystkich na forum :) Od pół roku jestem posiadaczem Corsy B z silnikiem 1.0
Mam problem z maglownicą. Posiadam obecnie elektryczne wspomaganie, zero hydrauliki. Niestety czas robi swoje i maglownica jest do wymiany, straszne ma luzy. Szukałem na wielu forach i nie znalazłem odpowiedzi. Czy jak teraz mam wspomaganie elektryczne to mogę kupic maglownice bez wspomagania i podpiąc te które mam już? Taką bez wspomagania można kupic nową za około 300zł a ze wspomaganiem to już koszt ponad 400zł. Stąd moje pytanie.
Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.
 
     
 Paw_Trz


Informacje
mazowieckie

Imię: Paweł
Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 7 Marzec 2018, 08:32   
   Moje auto: Opel Corsa


Podepnę się pod temat żeby nie zakładać nowego, z tym że ja mam problem z wyborem przekładni... Moja już całkiem odmówiła posłuszeństwa i che ją wymienić na całkiem nową. Tylko tutaj pojawiają się schody bo są dwie różne https://www.ucando.pl/p/p...FTAODC5P730-286 albo https://www.ucando.pl/p/p...41X36K5PW1B-286 I jak ja mam sprawdzić która będzie od mojego auta?
 
     
 Adam10


Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Klub: Omega Klub
Imię: Adam
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 07 Wrz 2017
Posty: 225
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 7 Marzec 2018, 16:49   
   Moje auto: Z12XEP


Jakbyś napisał dokładniej jakie masz auto to byłoby łatwiej... Rok produkcji, dokładnie jaki silnik... fajnie by było jakby był VIN
 
     
 Alej


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: 6 Maj 2019, 10:09   
   Moje auto: Corsa c 1.3 cdti


Witam, ja wymieniałem w corsie c 1.3 cdti ze wspomaganiem elektrycznym. Wspomaganie jest w kolumnie kierowniczej i nie ma nic wspólnego z maglownicą. Zobacz na moim filmie. Może pomoże. Pozdrawiam.
Wymiana przekładni kierowniczej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ kierowniczy » Problem z maglownicą.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



cegła ozdobna
   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.