Przesunięty przez: DAMIAN1991
7 Lipiec 2016, 14:34
Bagażnik dachowy box
Autor Wiadomość
 grzegorzmce


Informacje
Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 30
Skąd: mysłowice
Wysłany: 6 Wrzesień 2015, 14:00   Bagażnik dachowy box

Chciałbym kupić taki bagażnik lecz w ogóle nie wiem na co patrzeć. Wiem że są takie fabryczne zaczepy w dachu auta ale to chyba każdy tak ma. Doradźcie co wybrać za w miarę nie duże pieniądze. Nie musiał by być jakiś strasznie duży wystarczy żeby weszło tam koło zapasowe i złożony wózek dziecięcy.
 
 
     
 mietrusz


Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: sigi
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 515
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 6 Wrzesień 2015, 16:21   Re: Bagażnik dachowy box
   Moje auto: Corsa E 1,4 75 KM


............
 
     
 Natan



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: Tomasz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 149
Skąd: Słupsk
Wysłany: 7 Wrzesień 2015, 10:55   
   Moje auto: CD1,4 90 KM 2008r


A dlaczego chcesz wozić zapas w bagażniku dachowym?.Czyżby zagazowana Corsa?.

http://allegro.pl/artykul...as-wyboru-47441
 
 
     
 grzegorzmce


Informacje
Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 30
Skąd: mysłowice
Wysłany: 8 Wrzesień 2015, 15:25   

Tak ale co nie zmienia faktu ze jak wloze wozek do bagarznika to po wyciagnieciu kola zapasowego nie ma miejsca na nic wiecej. Ten artykuł czytalem ale i tak nie jestem w stanie nic wybrac bo nie wiem czy do fabrycznych zaczepow bedzie pasowac a druga sprawa zeby ten box nie byl za wielki. Moze ktos kupowal cos takiego do swojej corsy
 
 
     
 Natan



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: Tomasz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 149
Skąd: Słupsk
Wysłany: 8 Wrzesień 2015, 15:42   
   Moje auto: CD1,4 90 KM 2008r


Producenci bagażników podają ich wymiary więc nie widzę problemu.
 
 
     
 grzegorzmce


Informacje
Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 30
Skąd: mysłowice
Wysłany: 8 Wrzesień 2015, 16:59   

Chcialem tylko wiedziec co polecacie do tego modelu ale widze ze polecacie szukaj se sam
 
 
     
 Natan



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Imię: Tomasz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 149
Skąd: Słupsk
Wysłany: 8 Wrzesień 2015, 21:06   
   Moje auto: CD1,4 90 KM 2008r


O co Ci chodzi?.Zadałeś pytanie jaki bagażnik i na co zwrócić uwagę.Ja wpisałem w wyszukiwarce frazę i miałem "tonę" czytania a link Tobie wkleiłem.A Ty robisz tutaj jakieś aluzje.Corsa D jest produkowana od prawie dziewięciu lat.Uwież mi,że ja jeszcze nie widziałem takiej z boxem na dachu.Nie ma takiego czegoś,że do Opla CD pasuje ten i ten bagażnik.Dopasujesz każdy.Kwestia wymiarów boxa nie jest problemem.Każdy producent podaje jego wymiary jak pisałem wcześniej.I tym samym możesz sobie zobrazować z metrówką w ręku jak takowy będzie wyglądał na dachu samochodu (wielkość).Mając relingi dachowe zamontujesz każdy bagażnik.W rachubę wchodzi tylko zasób portfela.
 
 
     
 grzegorzmce


Informacje
Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 30
Skąd: mysłowice
Wysłany: 13 Wrzesień 2015, 10:32   

Chyba po prostu lepiej będzie zmienić auto na większe:) No fakt w sumie to nie widziałem żadnego auta z box na dachu a jeżdże sporo. Choć w moim przypadku było by to wykorzystane w sumie raz do roku przy wypadzie nad morze.
 
 
     
 Airline


Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Corsarz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 102
Skąd: Gliwice
Wysłany: 15 Październik 2015, 20:08   
   Moje auto: Corsa E 1.4 XEL 90KM


Cześć,
Box dachowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jeśli masz zamiar używać go sporadycznie to zastanów się gdzie go będziesz przechowywał.
Najpierw musisz kupić bagażnik bazowy (belki) dedykowany do twojego auta a następnie boxa.
Najlepiej znajdź w swojej okolicy sklep, który handluje boxami i po prostu przymierz konkretny model do twojego auta z zamontowanym wcześniej bagażnikiem bazowym.
Sprawdzisz na miejscu, jak się otwiera i zamyka, jak pasuje do auta itd...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Karoseria » Bagażnik dachowy box
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.