Przesunięty przez: Kaszubski
23 Marzec 2016, 16:27
Problem, pytania. !:)
Autor Wiadomość
 Turass


Informacje
wielkopolskie

LPG: Tak
Imię: Paweł
Wiek: 27
Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 2 Wrzesień 2015, 11:57   Problem, pytania. !:)
   Moje auto: Opel Corsa B 2000 Edition


Witam. Jak pewnie każdy zauważyłem jestem nowy tutaj na forum , wczoraj kupiłem Corsunie B 2000 Edition silnik 1.2 16V. No i chciałbym ją troszeczkę z "tunningować" , za dużo pieniędzy nie mam , ale z miesiąca na miesiąc coś chciałbym zrobić. Jestem tak naprawdę zielonych w tych sprawach z autami , bo nigdy się nie bawiłem z takim czymś. I tutaj prośba do was od czego by zacząć, na początku na pewno chciałbym zmienić te żarówki od podświetlania wszystkiego w wewnątrz bo są strasznie słabe , ale jakie żarówki kupić ile i jak rozebrać to wszystko :)
Z góry dziękuje. Pozdrawiam i szerokości życzę :)
Aha i od razu prosiłbym o linki do części które potrzebowałbym zakupić.
A jeszcze takie pytania , o co chodzi z Pakietem GSI?
 
     
 KOSIN25


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Aleksander
Wiek: 32
Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 5
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11 Styczeń 2018, 03:21   
   Moje auto: Opel Corsa B 1.4 rok 1996


Witam Cie.

Tez jestem nowy i od niedawna mam corsunie lecz o tuningu moge Ci powiedziec duzo gdyz mialem wiele aut robilem wiele tuningow wizualnych jak i technicznych, a wiec zacznijmy.

Jezeli chodzi o tuning wisualny jest tych bajerow mnostwo od lamp lotek itd kwestia gustu wiec tutaj wizualnosc zostawmy. Jezeli chodzi o wyglad wnetrza jest duzo sposobow na upiekszenie. Nowe zegary inne listy inny kolor lamp z kokpitu kierownica dwaniki itd, ja zawsze stosowalem dosc tani sposob ale bardzo ladny kazdy o to pytal oraz rzucali sie w oczy ( gdy trzeba bylo ) tasma led zwykla na jeden kolor, w zaleznosci od koloru srodka foteli itd dajesz pstryczek co odcina + tak by byl noe widoczny a zarazem gdzie masz go pod reka w razie awari kontroli wciskasz 0 i po klopocie. Ja zawsze dawalem nad nogami kierowcy w glab nad pasasera oraz pod kanapala z tylu super efekt tani i latwy. Robilem rowniez tasmy led ( czerwony ) w lampach gdy podjezdsalem po kumpla gasilem swiatla i zapalalem ledy w swiatlach super efekt ( nawet do selfie ) jezeli masz auto alarm naklej tasme led do tapicerki u gorybtak by nie byli widac ale by byly skierowane na szyby i podlacz do zasilania alarmu. Gdy bd zamykal lub otwieral auto z pilota zapala sie ledy skierowane na szyby wszystkie super efekt gdy nagle ci mrugaja 2 razy szyby np na czerwono. Jest to bezpieczne poniewaz zasilaja tylko gdy naciskasz pilot. Wiecej info na pw mam rowniez zdjecia jak to wyglada.

A teraz gorszy temat a moze nie tyle gorszy co chyba odpowiedz ktorej nie oczekiwales. Pytanko, co ty chcesz zrobic z malej corsy na malutkich oponkach przy rudej na nadkolach. W takie auta sie takich rzeczy nie wklada i nie inwestuje po raz za maly silnik po dwa samo w sobie auto nie jest do wyscigow bes urazy lecs jezeli chciales poczuc koniki pod maska to napewno nie w corsie lecs w innym aucie. Jezeli juz ta korse masz to nie rob tego gdyz to i tak duso co ona ma. Jezeli chcesz zrobic tuning to kupujesz auto pod tuning a nie na odwrot. Jedynym tuningiem jaki mozesz zrobic w corsie to typowo krj, lecz to sa ceny kosmiczne i czasochlonne i wtedy moc czuc lecz do tego tez trzeba miec leb narzedzia i znac sie na tym a tez nie wszystko zrobisz sam do tego dochodzi wzmocnoenie auta klatka itd przezco z 5cio osobowej corsy robi Ci sie 2 osobowa i jadac na sakupy sauzmy z sama nawet zona bo na dzieci miejsca niema to nawet zakupy bd mial ciezko wsadsic. A sluchajac glupot jak chipy itd ze gosc wsadzil chip i peci mu corsa jak quatro po betonie to bzdura. Chcesz miec konie pod maska adrenaline itd nie w tym aucie. A i tak na swiatlach nikogo nie wezmiesz bo albo ci przod ucieknie albo prawko zabiora. Pozdrawiam Cie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Tuning optyczny i mechaniczny » Problem, pytania. !:)
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.