Przesunięty przez: Kaszubski
28 Marzec 2016, 15:10
Corsa b 1.2 wlany biesel przez pomyłkę, pompa na krótko?
Autor Wiadomość
 Looper90


Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Imię: Damian
Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Lodz retkinia
Wysłany: 17 Sierpień 2015, 06:46   Corsa b 1.2 wlany biesel przez pomyłkę, pompa na krótko?
   Moje auto: Corsa b 1.2


Witam, mam problem ponieważ moja żona wczoraj zatankowała przez pomyłkę diesla, nie pomyślała ze mogła sie pomylić i próbowała na sile odpalić samochod, mam nadzieje ze nic poważnego sie nie stało, ale moje pytanie brzmi jak mogę na szybko spuścić paliwo z baku? Przeczytałem w jednym z tematów zeby podłączyć akumulator pod wtyczkę od pompy na krótko, a dalej pompa wypompuje ropę, chce odłączyć filtr paliwa i tam tez podstawie karnister. Pytanie moje brzmi pod które wejścia powinienem podłączyć ten akumulator jeżeli sie nie mylę, po zdjęciach wyglada na wtyczkę 4 pin? Gdzieś mogło mi w jakimś problemie z pompa ze pierwsze dwa piny od lewej? Tam tez powinienem podłączyć zasilanie? Jestem kompletnym laikiem w temacie takze zapytam czy ma znaczenie +/- pod który pin?, boje sie ze przez pomyłkę mogę cos namieszać jeszcze bardziej.. Panowie pomocy, dzięki z góry.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Silnik i osprzęt » Corsa b 1.2 wlany biesel przez pomyłkę, pompa na krótko?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.