Przesunięty przez: Kaszubski
10 Lipiec 2016, 18:09
[Elektryka] Opel Corsa C 1.0 - Wymiana komputera co kupić
Autor Wiadomość
 mc211


Informacje
lodzkie

LPG: Tak
Imię: MAV
Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 2
Skąd: Łdz
Wysłany: 8 Maj 2015, 02:22   [Elektryka] Opel Corsa C 1.0 - Wymiana komputera co kupić
   Moje auto: Corsa 1.0


Witam miałem problem z zapalaniem pojazdu byłem u dwóch elektryków stwierdzili że komputer silnika ma za niskie napięcie dlatego czasami nie odłącza immobilizera i auto nie pali . Jeśli podepnie się pod akumulator dodatkowe zasilanie auto zapala.

Teraz pytanie co mam dokupić do tego auta silnik 1.0 rok 2004

Jeden elektryk powiedział że wystarczy : immo , komputer , stacyjkę

Drugi że cały komplet : immo , komputer , stacyjkę , licznik , moduł komfortu , "pętle immobilizera"

Jaką serią / nr komputera kierować się przy zakupie
 
     
 Milion
elektronik


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Emil
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 546
Skąd: Mrągowo/KRAKÓW
Wysłany: 8 Maj 2015, 18:16   
   Moje auto: AG Z14XEP


ja w CB wymieniałem kompa, pętlę immo i pastylki w kluczykach. Stacyjki nie musisz wymieniać, tylko pestki przełóż w kluczykach. W CC nie wiem nic odnośnie zegarów czy jest potrzeba wymiany. Nie wiem czy CC jest już z tych aut, gdzie wszystkie moduły były 'logowane', ale to co powiedział ten pierwszy to na pewno (tylko zamiast zmiany stacyjki, wymiana pestek) - pamiętaj, że cały komplet musi być z jednego auta.
 
 
     
 mc211


Informacje
lodzkie

LPG: Tak
Imię: MAV
Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 2
Skąd: Łdz
Wysłany: 13 Maj 2015, 01:37   
   Moje auto: Corsa 1.0


No niestety cc to co inego niż cb i tam według niektórych opini trzeba wymieniać licznik
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ elektryczny, zapłon » [Elektryka] Opel Corsa C 1.0 - Wymiana komputera co kupić
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.