Przesunięty przez: Kaszubski
28 Marzec 2016, 15:54
F1 czyli Formuła 1 z Robertem Kubicą
Autor Wiadomość
 tomcio105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Marzec 2008, 15:09   F1 czyli Formuła 1 z Robertem Kubicą

Jak wiecie dziś zaczął się sezon F1, niestety Robert nie ukończył wyścigu. Co sądzicie o jego teamie, jego szansach w tym sezonie? Kto zdobędzie mistrza? Jakie team wygra?
 
     
 MateO89
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Marzec 2008, 17:54   

ja sadze iz :lol: tak samo jak w zeszlym roku zespol bmw sauber jest mega do oka :lol: heidfelda jakos umia szybko na stopie obsluzyc, z polakiem sie zawsze obsrawaja... dzis po jakiego wala tyle razy do boksu zjezdzal? :lol: :roll: synek sie stara a team wszystko na odwrot :lol: sznase ma spore... blagam niech tylko zmieni team :lol: a caly sezon wygra hamillton albo kovalainen (nie wiem jak sie to tam pisze :lol: ) raikonen tez powalczy, ale moim zdaniem massa juz nie.. widac dzis bylo ze po wylaczeniu systemu kontroli trakcji mial problemy.. ( a z reszta raikonnen tez :shock: )tyle z mojej strony pozdro :mrgreen:


aaaa i jeszcze jedno.... niech wywala Borowczyka bo pieprzy bez sensu i dziala mi na nerwy :evil:
 
     
 tomcio105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 16 Marzec 2008, 19:19   

Zgodzę się z tobą w pełni z tym iż forują Heidfelda co mnie bardzo wkurza, bo Robert ma ogromny potencjał a oni go blokują, szkoda, że nie przeszedł do McLarena zamiast Kovalainena. Wydaje mi się, że jak w zeszłym roku w walce o tytuł najbardziej będą się liczyć Ferrari i Mclaren.
 
     
 MateO89
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Marzec 2008, 10:15   

no i GP Malezji okazalo sie dla Roberta udane! :-) wyscig ciekawy, spokojniejszy niz w Australii (za to ciezkie warunki-upał)... Tym razem sauber team obrał, dobrą taktyke dla Polaka oraz nie popelnili błedów na stopach, co mnie cieszy! równa jazda Kubicy zaowocowała 2 miejscem!!!

Brawo ROBERT :!: :!: :!: :-)
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 23 Marzec 2008, 13:32   
   Moje auto: Porshe 911


F.Massa wpadł w poślizg, tak Robercik byłby 3ci ale to i tak dobre miejsce
 
     
 tomcio105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Marzec 2008, 21:36   

Wreszcie niemcy pozwolili polakowi pokazać na co go stać nie utrudniając mu jazdy :) Jeśli znów ustawią taktykę pod Kubice a nie pod Heidfelda to sądze, że będzie w stanie powtórzyć ten sukces.
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 7 Maj 2008, 08:00   Kubica wygryzie Massę z Ferrari?
   Moje auto: Porshe 911


Robert Kubica może zostać zawodnikiem słynnego Ferrari szybciej niż przypuszczamy. Polak zasiadłby w bolidzie zwolnionym przez Felipe Massę. Jak dowiedział się "Fakt", na zastąpienie Brazylijczyka naszym kierowcą naciska sponsorujący Ferrari tytoniowy koncern Philip Morris.
Massa jako kierowca krytykowany był często. Nie radzi sobie z presją, na torze popełnia proste błędy. Ostatnio okazało się, że bez elektronicznej kontroli trakcji ma problemy z opanowaniem bolidu. Mimo to niedawno przedłużył z włoskim zespołem kontrakt do 2010 roku.

O wcześniejszym rozwiązaniu umowy mogą zadecydować nie tylko kwestie umiejętności Brazylijczyka. Wydający co roku gigantyczne pieniądze główny sponsor (budżet Ferrari to 400 milionów dolarów) jest rozczarowany jego zachowaniem poza torem.
Każdy kierowca ścigający się w Formule 1 między wyścigami spotyka się z fanami oraz - co nawet ważniejsze dla zespołu - partnerami handlowymi sponsorów. Tymczasem Massa nie lubi uczestniczyć w takich spotkaniach i robi to niechętnie. Specjaliści odpowiedzialni w nim za organizację takich uroczystości szukają więc kogoś równie popularnego, ale sympatyczniejszego.

Ich wybór padł na Kubicę. Zawodnik BMW Sauber nie lubi co prawda opowiadać o swoim życiu prywatnym, ale ze zrozumieniem podchodzi do dodatkowych obowiązków kierowcy. A szefom Ferrari na pewno łatwiej będzie podjąć decyzję o zatrudnieniu nowego kierowcy niż rozstaniu z firmą, z którą współpracuje od 1984 roku.

źródło onet.pl
 
     
 tomcio105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Maj 2008, 16:17   

Jeśli przejdzie do Ferrari to będziemy mieli mistrza świata :)
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 20 Kwiecień 2009, 18:33   
   Moje auto: VW Golf 4


widzę że temat umarł....obserwuję sezon 09 od samego początku i myślę ze każdą informację o Robercie i nie tylko będę tu umieszczał (linki i informacje) chciałem się do tego zabrać od samego początku sezonu no ale wyszło inaczej ;)
http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html
http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html
http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html
i mam nadzieję że nie będzie tu bluzgania bo bmw jest dla dresów itp itd :) jak ktoś znajdzie coś ciekawego to niech wkleja :)

[ Dodano: 20 Kwiecień 2009, 19:36 ]
http://www.formula1.pl/F1...iczy_na_F1.html

[ Dodano: 20 Kwiecień 2009, 19:38 ]
Trochę tapet ;)
http://www.f1-site.com/f1_wallpaper.php
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 20 Kwiecień 2009, 21:43   
   Moje auto: VW Golf 4


taka wypowiedź mi się podoba.... brawn gp pokazał co potrafi podwójne dyfuzory zostały zaakceptowane ....reszta zespołów ma nad czym pracować ...system kers...hmmm pozostawia wiele do życzenia (Robercik troszke dużo waży) nie każdy potrafi wyglądać jak modelki (jak rurki z kaloryfera hehee ) ;) z niecierpliwością czekam na pierwsze punkcicki Roberta ( opuściłem jeden wyścig z powodu wyjazdu... :(

[ Dodano: 22 Kwiecień 2009, 15:44 ]
http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 23 Kwiecień 2009, 14:49   
   Moje auto: VW Golf 4


Według niemieckiego "Motorsport Aktuell" BMW Sauber nie popisało się przy opracowaniu systemu KERS do swojego samochodu.
KERS przygotowany przez BMW jest nie tylko słabszy, ale także cięższy od odpowiednika opracowanego przez zespół Mercedesa. To spore zaskoczenie, bowiem przed rozpoczęciem sezonu dużo mówiło się o tym, że BMW jest liderem jeśli chodzi o KERS.

Według innych źródeł Mercedes odzyskuje więcej energii z KERS niż BMW, a na dodatek ma znacznie lżejsze baterie.
- Nie wiem, czy nasz KERS jest lżejszy, niż BMW - mówi Norbert Haug z Mercedesa. - Wiem tylko, że gdyby ważył więcej niż powinien, to z pewnością nie korzystalibyśmy z niego.
Źródło onet.pl
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.