Przesunięty przez: Kaszubski
10 Lipiec 2016, 17:09
[Elektryka] Montaż centralnego zamka
Autor Wiadomość
 Mnt10


Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Marcin
Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: Norioma
Wysłany: 14 Grudzień 2014, 20:51   [Elektryka] Montaż centralnego zamka
   Moje auto: CC 1.2 75KM Ecotec


Cześć.. mam Corsę C w wersji podstawowej czyli praktycznie bez żadnego wyposażenia w wersji 5 Dzwiowej i chciałbym zamontować centralny zamek najlepiej na pilota, ew. na sam kluczyk...
Znalazłem taki zestaw, jest na pilota i w dodatku zestaw obejmuje też bagażnik
Pytanie do was czy to byłoby dobre do Corsy C?
Kod:
http://stig.pl/produkty.php?id_produktu=714&id=152#dol

I montaż tego jest łatwy czy raczej trzeba będzie to zlecić jakiemuś fachowcowi?
 
     
 Milion
elektronik


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Emil
Pomógł: 21 razy
Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 546
Skąd: Mrągowo/KRAKÓW
Wysłany: 15 Grudzień 2014, 19:06   
   Moje auto: AG Z14XEP


Firma ma raczej spore doświadczenie z alarmami. Kilka lat temu kupiłem bratu zestaw, niestety z montażem nie poradził sobie - nie był w stanie odpowiednio zamontować sterownika w przestrzeni pod tapicerką. Ciągle coś opierało się o tapicerkę i zamek sam się otwierał. Brat nie miał cierpliwości do tego i ze względu na jego (czasami) ciężki charakter nie podejmowałem się poprawy tego i doprowadzenia do ładu. W końcu po roku niezabezpieczone kable przechodzące z kabiny do drzwi popękały.
Jeśli zaś chodzi o elektrykę, to ładnie w instrukcji jest rozpisane.

Jeśli masz kogoś, kto ma pojęcie o montażu centralnego, to zleć to komuś. Zaoszczędzisz czas i nerwy.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ elektryczny, zapłon » [Elektryka] Montaż centralnego zamka
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.