Przesunięty przez: Kaszubski
10 Lipiec 2016, 17:53
[ Silnik] Problem z odpaleniem
Autor Wiadomość
 maciejo


Informacje
opolskie

Imię: Maciek
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: NYSA
Wysłany: 24 Październik 2014, 16:24   [ Silnik] Problem z odpaleniem
   Moje auto: Corsa C 1.7 DI / 2000


witam, zakupilem ostatnio Corsa C 1.7 di bez imubiliajzera

wszystko chodzilo w porządku, dopóki nie spaliła mi się oprawka do H7 w reflektorze od kierowcy. wiadomo nim doszla, przyszła, włożyłem. Auto stało jakies 4 dni.

Postanowiłem w końcu się przejechać no ale..., auto nie odpala. Świeci tylko emisja spalin i poduszki. Przekręcam kluczyk, auto zapala sięna jakąś 1-2 sekund i gaśnie. Dodam, że kontrolki przygasają w momencie przekręcania kluczyka.

Co zrobić? Jak odpalić auto, żebym chociaż dojechał do jakiegoś mechanika. Internet mówi o jakiś kostkach w kierownicy które trzeba docisnąć, także o czujniku temperatury a na końcu straszą o rozruszniku.

Akumulator wziąłem do domu jest w nim ciecz. Jest naładowany, po podłączeniu do prostownica wkazuje że - naładowany - Pokazuje też napięcie 12.10 V

pomocy :wstyd:
 
     
 ziomas1233


Informacje
lubelskie

LPG: Nie
Imię: Grzegorz
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 49
Skąd: Biłgoraj
Ostrzeżenia: ( 102/3 )
Wysłany: 25 Październik 2014, 01:52   
   Moje auto: CB


Cytat:
Corsa C 1.7 di bez imubiliajzera
Niemożliwe
Miałem kiedyś zapchanego kata, odpalało na 3 sek i gasło, wszystkie kontroli gasły, podłączałeś pod kompa?, wrzuć filmik lepiej się obluka.
 
     
 maciejo


Informacje
opolskie

Imię: Maciek
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: NYSA
Wysłany: 28 Październik 2014, 13:40   
   Moje auto: Corsa C 1.7 DI / 2000


wymienilem dzis filtr paliwa, i przy okazji wzialem badanie komputerem wyszło 0380 czyli bład świecy - dlatego też czasami świecił się kluczyk. jeszcze tylko docisnac zegarki - w sumie dzis nie gasly.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Silnik i osprzęt » [ Silnik] Problem z odpaleniem
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.