[Corsa B] Ciorna Koza by Maćko
Autor Wiadomość
 Maćko



Informacje
lodzkie

Imię: Maciek
Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 5 Marzec 2016, 18:30   
   Moje auto: Corsa B X12SZ


Znowu mnie tutaj wieki nie było, a od ostatniej aktualizacji trochę się działo :)

W poprzednim poście pokazywałem polakierowaną konsolę środkową i daszek od TIDa, oto efekt finalny


W międzyczasie udało mi się dorwać tłumik Lexmaula za niewielkie pieniądze, za równie niewielkie odnowiłem go we własnym zakresie



Po długich poszukiwaniach, w listopadzie udało mi się w końcu dorwać kompletne wnętrze z wersji Sport w fajnym stanie, wymagało jedynie wyprania.


Po drodze okazało się jednak, że oparcie kanapy nie pasuje do moich mocowań i musiałem ponownie odwiedzić tapicera, żeby z dwóch oparć zrobił jedno :P


Kolejna zdobycz to progi GSi, czekają aktualnie na malowanie i wspawanie nowych metalowych progów.


Kolejna rzecz: tylne lampy Fifft. Koniec końców kupiłem dwa komplety, pierwszy jak przyszedł okazał się być porażką, jedna lampa podróba, druga w lipnym stanie, musiałem kupić drugi. W stanie lepszym, ale i tak lewa lampa na dole ma trochę pleśni, więc niebawem pewnie oddam ją do renowacji.


I najnowsza część układanki: zawieszenie gwintowane TaTechnix. Przód na razie skręcony na ciut niżej niż połowa regulacji, ale na dniach pójdzie jeszcze w dół. Tył jest już skręcony maksymalnie, za jakiś czas pewnie wyjmę regulację :P Do tego na przód wpadł dystans 10mm, gdyż bez opona ocierała o sprężynę. Z tyłu wpadnie 7mm albo też 10, zobaczymy.




Co dalej? Na lakierowanie czekają nowe prawe drzwi i klapa bagażnika, poza tym, jak wspomniałem, chcę przespawać progi i założyć listwy GSi, odmalować przednie błotniki i przedni zderzak, a na tył założyć zderzak z polifta. Tłumik też czeka na montaż. No i koniecznie rozpórka z przodu, z tyłu za jakiś czas również.

Pozdrawiam
 
     
 Dobosh


Informacje
malopolskie

Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 0
Skąd: Siepraw
Wysłany: 9 Marzec 2016, 14:09   
   Moje auto: Corsa B 1.4Si


Przód niech idzie spokojnie jeszcze w dół :) nie myślałeś o jakiejś mniejszej oponie typu 165 50 , żeby bardziej wyeksponować to koło?
 
 
     
 Maćko



Informacje
lodzkie

Imię: Maciek
Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 9 Marzec 2016, 22:49   
   Moje auto: Corsa B X12SZ


Trochę już poszedł w dół, przy okazji wyjmowania regulacji z tyłu skręcę pewnie jeszcze z centymetr.




Co do opon, owszem, myślę o tym. Teraz mam 195/50, a zastanawiam się między 175/50 a 185/45. Zobaczymy.
 
     
 Dobosh


Informacje
malopolskie

Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 0
Skąd: Siepraw
Wysłany: 10 Marzec 2016, 09:43   
   Moje auto: Corsa B 1.4Si


175/50 to ja mam i szczerze mówić średnio to wygląda, ale nie mają rantu ochronnego i przez to opona wygląda trochę bardziej jak balon a nie naciąga się na rant :)
 
 
     
 AdaMs_dg



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Mateusz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 12
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 17 Marzec 2016, 17:18   
   Moje auto: Corsa B 1.0


Wygląda super :D

:ok:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa B] Ciorna Koza by Maćko
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.